Bezpečnost imunizace – přehled témat

Někteří lidé zpochybňují bezpečnost očkování pro děti. Ačkoli menší nepohodlí občas takto vakcíny injekcí, výzkum nepodporuje tvrzení, že očkování dát dítě při jakékoliv významné riziko pro škodlivých vedlejších účinků. USA Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) informace vakcína závěrky seznam nežádoucích účinků každé vakcíny.

Není to snadné rozpoznat příznaky meningitidy. Lidé si často pletou rané příznaky meningitidy s chřipkou. Ve skutečnosti, meningitida může přijít na paty nemoci nebo infekce chřipce podobná. To je důvod, proč je důležité zůstat ve střehu, učit punc příznaky meningitidy a jednat rychle. To může pomoci zachránit život.

Americký Food and Drug Administration (FDA) pečlivě vyhodnocuje všechny vakcíny pro bezpečnost. Po vakcína je schválen FDA, CDC, výrobce vakcíny, a několik dalších agentur sledovat jakékoliv zprávy o vzácných či neočekávané reakce. Federální zákon vyžaduje zdravotníky, aby hlásili jakékoli reakce po očkování s vakcínou nežádoucích příhod systému hlášení (VAERS). Pro více informací o tom, jak se kontroluje bezpečnost vakcíny, viz www.cdc.gov/vaccinesafety/index.html~~dobj.

Očkování jsou v bezpečí, i když vaše dítě

Imunizace může být podáván těhotným ženám, s výjimkou následujících

Někteří lidé vyjádřili znepokojení nad očkování při více vakcín pro různé choroby jsou uvedeny ve stejnou dobu. Tito lidé se obávají, že škodlivé vedlejší účinky jsou pravděpodobně proto, že imunitní systém dítěte není schopen bojovat proti všem vakcíny organismů ve stejnou dobu.

V současné době má, nebo se zotavuje z menšího onemocnění, jako je nachlazení nebo infekce ucha; Má mírný horečku; Má nedávnou expozici někoho, kdo má nakažlivé choroby; Se narodil předčasně (předčasně); Měli mírné reakce (jako zarudnutí v místě vpichu injekce nebo s mírným horečky) z předchozí injekce; V současné době užívání antibiotik; Má mírné alergie nebo záchvaty, nebo má v rodinné anamnéze takových problémů; Měl alergickou reakci na penicilin nebo jiná antibiotika (s výjimkou anamnézou závažných reakcí na neomycin nebo streptomycin).

Plané neštovice (Varicella; lidskému papilomaviru (HPV, proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (MMR; Nosní sprej proti chřipce Vaccin; Smallpo; Typhoi; Žlutá zimnice