dětské studené léky: nové pokyny

V roce 2008, FDA důrazně doporučuje proti dávat over-the-counter léky proti kašli a nachlazení dětem, které jsou mladší 2. Nicméně, spíše než vyžaduje, aby výrobci varovat spotřebitele, agentura chválil dobrovolná opatření výrobců uvádět na etiketách výrobků, které nejsou dát léky dětem mladším věku 4 let.

Konkrétně čtyři různé kategorie léčiv. Oni jsou

V některých případech nemusí rozpoznat tyto léky podle jména, ale oni jsou aktivní složky v mnoha značek za studena a léky proti kašli děti ‘běžně dostupné v lékárnách.

Jedním z konkrétních starostí bylo, že tyto léky byly často nebyly studovány u dětí. Místo toho byly studovány u dospělých, a tyto výsledky byly poté použity pro děti. Nicméně, to není jasné, že dospělí i děti budou reagovat na tyto léky stejným způsobem. Dokonce u dospělých, důkaz je slabý, že proti kašli a nachlazení pomoci.

Odborníci se shodují, že rizika plynoucí z chladných a léky proti kašli děti ‘jsou nízké, zejména s ohledem jak běžné jsou.

Přesto tisíce dětí mladších 12 přejít na pohotovosti každý rok po nástupu proti kašli a nachlazení, podle Centers for Disease Control. Zhruba dvě třetiny těchto ER návštěv došlo poté, co děti pili kašel nebo studená medicíny a bez dozoru.

Užívání příliš studený lék může vyvolat nebezpečné vedlejší účinky. Náhodně dává dítěti dávku, která je příliš vysoká, může být snadno d; rodiče mohou použít dva různé značky léku ve stejnou dobu, aniž by si uvědomil, že obsahují stejné složky, nebo může nesprávně měřit dávku, pokud se dostanou do středu noci uklidnit dítě.

Zatímco celkový rizika jsou nízká, někteří experti říkají, že nejsou dostatečně nízká. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný důkaz, že studená léky, dětské pomoci dětem, někteří zvažují jakékoliv riziko – bez ohledu na to, jak byl malý – být nepřijatelně vysoká.