domácí léčba rakoviny vaječníků

Vedlejší účinky léčby rakoviny vaječníků mohou být závažné. Lékař vám může předepsat léky, které vám pomohou s některými vedlejšími účinky. Zdravé návyky -such jak jíst vyváženou stravu a dostatek spánku a cvičení -may pomoci ovládat své příznaky. Můžete zkusit domácí ošetření

O deset let dříve, než Chirurgové byl dokonce představoval, Patrick Dempsey – herec, který katapultovaný ke slávě jako “Dr. McDreamy “v hitu lékařské drama – již pracoval na svém nočním způsobem. Ne, nebyl připravuje pro část. Měl cestoval zpět do venkovské Maine, kde byl zvýšen na pomoc svou matku, Amanda, aby se na boj svého života: druhý záchvat s rakovinou vaječníku; Její rakovina, první zachytil ve stadiu IV v roce 1996, se vrátil v roce 1999, a Dempsey a jeho rodina byli tam dát její zásadní …

S rakovinou může být velmi stresující, a to může cítit ohromující, aby bylo možno čelit výzvám před vámi. Hledání nových způsobů, jak se vyrovnat s příznaky stresu může zlepšit celkovou kvalitu života.

Tyto myšlenky mohou pomoci

S rakovina může změnit váš život v mnoha směrech. Pro podporu při správě těchto změn, Získání podpory Když máte rakovinu.

Získat podporu, kterou potřebujete. Trávit čas s lidmi, kteří se starají o vás, a ať vám pomůže; Vzít dobrou péči o sebe. Získat dostatek odpočinku a jíst výživné potraviny; Mluvte o svých pocitech. Najít podpůrnou skupinu, kde můžete sdílet své zkušenosti; Vyzkoušejte nové způsoby, jak relaxovat. A dělat věci každý den, který vám pomůže zůstat v klidu a uvolněně. Techniky snižování stresu může pomoci.