domácí léčby neplodnosti: léky, cvičení, diety a další

Chcete-li snížit riziko problémů s plodností a zvýšit své šance na otěhotnění, použijte následující pokyny.

Odhadnout, kdy jste ovulaci tím, že cvičí povědomí o plodnosti. To znamená; Sledování krční změny hlen; Sledování bazální tělesné teploty na měsíční teplotní graf Fahrenheita (Co je PDF dokument?) Nebo Celsia teplotní graf (Co je PDF dokument?); Sledování luteinizačního hormonu (LH) v krvi pomocí testu domů předpověď ovulace. Mnozí lékaři nyní doporučují tyto domácích testů jako nejlepší způsob, jak sledovat ovulaci doma.

Ženy, které se snaží otěhotnět, by se měli vyvarovat užívání alkoholu a léků, včetně nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID) jako je ibuprofen a aspirin.

Pokud používáte vaginální maziva při sexu, vyberte jednu, která nezabíjí nebo poškození spermií; Pokud cvičíte usilovně většinu dní v týdnu, snížit úroveň aktivity. Velmi namáhavém cvičení může být příčinou nižší spermií u některých mužů; Vyhněte vířivky a sauny. Vysoké scrotal teploty mohou snížit počet spermií a kvalitu; Pokusit se zmírnit horečku, když jste nemocní. Vysoká horečka bylo známo, že mají škodlivý vliv na spermie za 2 až 3 měsíce později. (Sperm trvat tak dlouho roste ze zárodečných buněk na zralé spermie.)