Hoodia: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Kaktusu, kaktusy Hoodia Cactus du Kalahari, Extrait de Hoodia, Hoodia kaktus, Hoodia extrakt, Hoodia gordonii, Hoodia gordonii Cactus, Hoodia P57, Kalahari kaktusu, Kalahari strava, P57, Xhoba.

Hoodia je kaktus typu rostlina z pouště Kalahari v Africe; Lidé používají Hoodia s cílem omezit jejich chuť k jídlu, takže jsou schopni zhubnout. Podle některých tvrzení, San Křováci v Africe jídlu Hoodia zahnat hlad během dlouhých lovů; Dávejte pozor při nákupu hoodia produkty. Podle novinových zpráv, některé vzorky Hoodia prodávané na internetu neobsahují žádnou Hoodia vůbec. V některých případech nemusí dostat to, co je uvedeno na etiketě.

Chemická ve Hoodia zvané P57 je myšlenka snížit pocity hladu. Ale není známo, zda Hoodia má tento efekt při použití u lidí.

Nedostatečná Evidence fo; Potlačuje chuť k jídlu nebo úbytek hmotnosti. Další důkaz je potřeba hodnotit účinnost hoodia pro toto použití.

Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli hoodia je bezpečné; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití Hoodia během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o Hoodia interakce

Příslušná dávka Hoodia závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro hoodia. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

MacLean, D. B. a Luo, L. G. Zvýšení ATP obsah / výroby v hypotalamu může být signálem pro energetickou snímání sytosti: studie anorektického mechanismu rostlinné steroidní glykosid. Brain Res 9-10-200; 1020 (1-2): 1-11.

Anon. Ochrana tradičních znalostí: San a Hoodia. Bull World Health Organ 200; 84: 345.

Mangold T. Vzorkování Kalahari kaktus dieta. BBC New; 30. května, 2003. Dostupné na: http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/correspondent/2947810.stm.

Pfizer vrátí práva P57. Phytopharm Press RELEAS; 30.července 2003.

Phytopharm plc úspěšné dokončení důkazu principu klinické studii P57 pro obezitu. Phytopharm Press RELEAS; 5.12.2001.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese