Hunter syndrom (MPS ii): příčiny, příznaky a léčba

Hunter syndrom, také volal mukopolysacharidóza II nebo MPS II, je vzácné onemocnění, který je předán v rodinách. To obvykle postihuje pouze chlapce. Jejich těla nelze rozebrat určitý druh cukru, který staví kostí, kůže, šlach a další tkáně. Tyto cukry vybudovat ve svých celách a poškodit mnoho částí těla, včetně mozku. Přesně to, co se stane, je odlišná pro každého člověka.

Když se váš syn má Hunter syndrom, tam jsou věci, které můžete udělat, aby pomohla ho hrát, mít přátele, a dělat některé věci, které ostatní děti dělají, i když se může lišit od svých kamarádů.

Dů; Je možné, že hlavní název zprávy fenylketonurie není název jste očekávali. Zkontrolujte synonyma listingu najít alternativní název (y) a poruchy dělení (y) na které se vztahuje tato zpráva.

Ačkoli není tam žádný lék na syndrom Hunter, existují způsoby, jak pomáhají řídit jej a žijí s příznaky.

Chlapci s onemocněním nemůže provést určitou bílkovinu, protože je tu problém s malým kouskem jejich DNA, volal gen, který pochází od jejich matky.

Táta s Hunter syndromem předá gen problém na jeho dceru, ale ona nebude mít nemoc, pokud se dostane genu z matkou, taky.

Je to možné – ale velmi, velmi nepravděpodobné – že někdo mohl vyvinout Hunter syndrom, i když nikdo v jejich rodina se vrací měl ji.

Při Hunter syndrom ovlivňuje mozek, což je asi 75% času, příznaky se obvykle objeví mezi 18 měsíců do 4 let věku. Začnou asi 2 roky později, kdy nemoc je mírnější.

Hunter syndrom obvykle postihuje jak chlapec vypadá

Bude pravděpodobně muset tyto symptomy

Když je ovlivněna chlapce mozek, je pravděpodobné, že bude mít

Děti, které mají Hunter syndrom jsou většinou veselý a laskavý, i přes problémy to může způsobit.