hypofaryngeální léčba rakoviny (pdqâ®): Léčba [] -recurrent rakovina hypofaryngeální

Standardní možnosti léčby

Mnoho z lékařské a vědecké termíny používané v tomto souhrnu se nacházejí v Dictionary of Genetics podmínek. Když je spojen pojem klepnutí, bude definice objeví v samostatném okně; Mnohé z těchto genů popsaných v tomto přehledu jsou uvedeny v online Mendelian Inheritance u člověka (OMIM) databáze. Když se objeví OMIM za názvem genu nebo název stavu, klikněte na OMIM pro odkaz na další informace; Existuje několik dědičné syndromy, které zahrnují endokrinní žlázy nebo neuroendokrinní, …

Dodatečné ošetření follow-up

Současné klinické zkoušky

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s rakovinou opakující hypofaryngeální. Seznam klinických studií může být dále zúžen podle místa, drogy, intervence, a dalších kritérií.

Obecné informace o klinických studiích je také k dispozici na webových stránkách.

Reference

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute