imunizace, kdy volat lékaře

Zavolejte lékaře nebo jiné pohotovostní služby, pokud vy nebo vaše dítě vyvine některý z následujících příznaků

V každém čísle časopisu, žádáme naše odborníky odpovídat na otázky čtenářů o široké škále témat. V našem leden-únor 2011 vydání, jsme dali vedoucí lékařský editor Bruni Nazario, MD, dotaz ohledně vakcínami proti HPV dívek; Otázka: Jen si nejsem jistý, o tom dát moje dcera vakcínu HPV. Je to bezpečné; Odpověď: Ano, oba lidský papillomavirus (HPV) Vakcíny jsou považovány za bezpečné, alespoň pokud jde o aktuálních výzkumných show. Oba byly široce studována a přijata major lékařské …

Pokud horečka se vyvíjí po imunizaci a je třeba zjistit, jestli byste měli zavolat svého lékaře, viz

Promluvte si se svým lékařem o tom, zda je potřeba speciální očkování, protože vás

Alergická reakce, jako je například potíže s dýcháním, sípání, kopřivka, chrapot, bledost, slabost, rychlý srdeční tep, nebo závrať; změny chování, jako například rozdávání (ztrácí vědomí), působí zmateně, být velmi ospalý nebo těžko probudit, nebo nereaguje na dotyku nebo mluvil; Záchvat.

Zarudnutí a otok v místě výstřelu (injekce) trvat déle než 48 hodin; Vaše dítě je 3 měsíce věku nebo mladší a má horečku 100,4 ° F (38 ° C) nebo vyšší; Horečka trvá déle než 48 hodin po obdržení výstřel; Jakékoli neobvyklé reakce.

Horečka nebo zimnice, věk 11 a mladší; Horečka nebo zimnice, věk 12 a starší.

Jsou v těsném kontaktu s lidmi, kteří mají infekční choroby; Už plánované cesty do zahraničí, zejména do rozvojových zemí; Živí se nebo navštívit těhotnou ženu nebo dítě; Žít s někým, kdo má narušenou imunitní systém.