indická fyzika: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Ipecacuanha, Bowmana Root, Gillenia, Gillenia trojlistá, GillÃnie TrifoliÃe, Indie-fÃsica, indický Hroch, Porteranthus trifoliatus, Spiraea trifoliata.

Indický fyzika je rostlina. Sušený kořen a kořen kůra se používají k výrobě léku; Dávejte pozor, neplést indický fyzio (Gillenia trifoliata) s kanadským konopí (Apocynum cannabinum), protože oba jsou známí jako indický fyziky. Také dávat pozor, neplést indický fyzio (Gillenia trifoliata) s černou root (Leptandra virginica), protože oba jsou známí jako root Bowmana; Lidé berou indické fyzio k léčbě poruch trávení a způsobit zvracení.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak Indian fyzika mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; trávicí problémy; Způsobují zvracení; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost indického fyzika pro tyto účely.

Není známo, zda indický fyzika je bezpečný, nebo jaké jsou možné vedlejší účinky by mohly být; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití indického fyziky během těhotenství a kojení -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci pro indické fyzické interakce

Příslušná dávka indického fyziky závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro indického fyzika. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

McGuffin M, Hobbs C, Upton R, Goldberg A, eds. Botanická Safety Handbook bylinné produkty asociace. Boca Raton, FL: CRC Press, LLC 1997.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese