interpersonální terapie k léčbě deprese

deprese Trends

Interpersonální terapie, nebo IPT, je krátkodobá, omezená zaostřování pro léčbu depresí. Studie prokázaly, že IPT, která se zabývá interpersonální problémy, může být přinejmenším stejně účinné jako krátkodobou léčbu antidepresivy pro mírné až středně těžké formy klinickou depresí. Původně vyvinut k léčbě deprese u dospělých, bylo prokázáno, že je účinný při léčbě deprese dospívající a běžně se doporučuje jako léčba deprese u dětí.

Tím Jeannette MoningerIt to víc než jen blues: Klinická deprese u dětí je na vzestupu. Zde je návod, jak zjistit, zda vaše dítě trpí, a jak získat pomoc; Zpočátku Andrea Carpenter * vinu preadolescent hormony náladovost její 10-letý dcery. “Allie byla velmi podrážděná doma, a ona dostat ústřižkový s otcem a mnou bez zjevného důvodu,” říká Marietta, GA, mami. Život doma tesaři rostly tak napjatá, že rodina začala vidět poradce, kteří po …

Bezprostřední cíle léčby jsou rychlé snížení příznaků a zlepšení sociální přizpůsobení. Dlouhodobým cílem je umožnit lidem s depresí, aby se jejich vlastní potřebné úpravy. Když to dokáže, jsou schopny lépe zvládat a snížit příznaky deprese.

Interpersonální terapie je léčba manuální bázi. To znamená, že terapeut striktně dodržuje procesu ošetření, jehož účinnost je prokázáno.

Podle Mezinárodní společnosti pro mezilidské terapie, tam jsou tři složky k depresi.

IPT je krátkodobá možnost léčby, která obvykle sestává ze 12 až 16 hodinových týdenní sezení. Vzhledem k tomu, že je tak krátká, IPT neřeší problémy osobnosti. Místo toho se terapeut zaměřuje na identifikovatelných problémy v tom, jak jednotlivé interaguje s nebo nevykazuje žádnou interakci s ostatními. Když jsou řešeny tyto problémy, pacient si uvědomuje výhodu v jeho nebo její zkušenosti příznaků.

S výjimkou kontrolovat jejich závažnosti a vliv různých ošetření, příznaky nejsou řešeny v terapeutických sezení. Místo toho terapeut pracuje spolupracovat s pacientem, a to buď samostatně, nebo ve skupině, identifikovat a následně řešit jeden nebo dva významné problémy v jeho nebo její interakce. Celkový počet řešených problémů je záměrně omezena na jeden nebo dva po celou dobu léčby. Výsledkem je intenzivní zaměření na tom, jak provést nezbytné úpravy v mezilidských situacích, které pomůže snížit příznaky deprese.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání