jak kojit své dítě

Jak plánovat dopředu

Kojení je; naučená dovednost, která se stává snadnější v průběhu času. Jste s větší pravděpodobností succee; s dlouhodobou kojení Pokud plánujete dopředu, naučit se základní techniky, a vědět, kde získat pomoc a podporu.

Plánovat dopředu pro kojení feedin; když jste těhotná. Přitom ještě před dodat umožňuje vám dostatek času na tenké; o tom, jak zvládat každodenní logistiku kojení, než se stanete se; zaneprázdněn péči o novorozence.

Vzít ; kojení třídu, když jste těhotná. Tyto třídy jsou obvykle offere; prostřednictvím místního nemocnice nebo porodní centra.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Buďte připraveni začít kojit brzy poté, co dodat. Dítě i; typicky velmi pozorný během prvních pár hodin po porodu. To je th; Nejlepší čas začít kojit. Sestra nebo jiný lékař vám pomůže vtip; Správné aretací a začínají.

Po uplynutí této výstrahy bdělého času, bude vaše dítě stane ospalosti; Obr méně pravděpodobné, že jíst pravidelně v příštích několika hodin. Ujistěte se, že vyzkoušet kojení; dítě každých 1 až 3 hodiny (i když máte t; probudit své dítě). Obvykle hospita; Personál osoba zkontroluje s vámi běžně. Pokud k dispozici, laktační consultan; vám mohou pomoci naučit se jiný kojení feedin; tipy a pozic.

Budete chtít, aby v úmyslu kojit své dítě na vyžádání, spíše než nastavení; přísný plán. Naučte se, jak rozpoznat příznaky hladu vašeho dítěte. Pro th; Prvních pár dní, být připraven kojit každých 1 až 3 hodiny, nebo asi 8 až 12 času; v období 24 hodin. Probudit ospalé dítě nakrmit, pokud je to nutné. Více Period; kojení stimuluje vaše prsa produkovat více mléka.

Péče o sebe vám také pomůže vytvořit své produkci mléka; Jíst správně a dostat odpočinek, když jste schopni. Také se vyhněte krmení z láhve tě; dítě mateřské mléko až do kojení a dodávek mléka jsou dobře zavedené.

Je-li nezletilý vzniká problém, že srna; rychle nevyřeší, získat rychlou pomoc od kojícím specialis; jako je kojení konzultanta nebo jiného lékaře, který má zkušenosti Abou; Problémy kojíte. Rychle řešení otázek kojení pomáhá SOLV; problémy a zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dlouhodobého kojení; Pokud je to možné, zařídí, aby byla specialista navštíví doma, nebo dělat plány t; navštívit specialisty úřadu.

Mají seznam zdrojů zajištěna ve; pro volání, jako je například

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro

Sarah Marshall, MD – Rodinný Medicin; Mary Robbins, RNC, IBCLC – Kojení poradce

14.listopadu 2014