Jak mít uspokojující sexuální život, pokud máte genitální herpes

Můžete mít uspokojující sexuální život, pokud máte genitální herpes, i když to může být složitější, než tomu bylo před diagnózou. Nyní musíte dávat pozor na to, co děláte, a když to děláte.

Vaginální se; Anal se; Příjem orální sex (felace, lízání a Analingus)

Partner, který má genitální herpes potřebuje podporu a přijetí. Trvalo hodně odvahy pro vašeho partnera, aby vám říct, a to znamená, že on nebo ona se stará o své blaho a hodnoty vaši důvěru. “Žádný dobrý skutek nezůstane nepotrestán” je často tvrdá skutečnost života. Ale nenechte se to být tímto způsobem ve vztahu; Samozřejmě, že vaše pocity a obavy na tom taky. Pokud jste nepříjemné s myšlenkou mít sex se svým partnerem znovu, nebo se stát sexuálně intimní poprvé, máte nárok na …

Mezi ohniska, je to v pořádku mít sex, tak dlouho, jak váš partner chápe a přijímá riziko. Například, pokud nemáte herpes boláky v ústech, můžete provádět orální sex na svého partnera, i když máte ohnisko genitální příznaků.

Ale váš partner mohou být infikovány herpes, i když nemají příznaky nebo vředy. Chcete-li zabránit, aby vždy používat latexový kondom pro vaginální sex, anální sex a přijímací felace. Kondomy nejsou zaručeny, aby se zabránilo infekci, ale výzkum ukázal, že poskytují určitou ochranu. Použijte zubní přehradu pro cuninlingus a Analingus.

V opačném případě použijte svou fantazii. Existuje mnoho způsobů, jak lidé mohou vyjádřit sami sexuálně bez nutnosti genitální-to-genitální nebo úst -to-genitální kontakt. jejich zkoumání může obohatit váš sexuální život a doplní se za to, že aby se zabránilo další aktivity, protože genitálních herpes. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o tom, co je bezpečné a co není poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Například, můžete zkusit vzájemnou masturbaci, což představuje téměř žádné riziko: Dalo by se masturbovat společně – bok po boku, čelem k sobě, nebo zády k sobě – ​​nebo masturbovat navzájem ručně. Jen se ujistěte, že nemáte žádnou poškozená kůže na rukou a umýt ruce mýdlem a teplou vodou později. Také nikdy dotknout herpes vředy a dotkněte se svého partnera, a ujistěte se, že žádné tělesné tekutiny by mohly být vyměněny náhodou. Pokud se vy a váš partner jako vibrátory a dilda, můžete zkusit jejich použití na sobě. Ujistěte se, že si umýt hračku před a po, a ani ji nesdílejí.

Dalo by se také zvažovat antivirovou léčbu drogové pro genitální herpes pro snížení množství viru jste vylil. Nedávná studie ukazuje, že denní potlačující terapie (užívání léků denně výrazně snížit četnost výskytu) může pomoci udržet váš partner od nakažení. (Měli byste i nadále používat kondom, nicméně, protože potlačující terapie je jen 50% účinné v prevenci přenosu).