jak mluvit se svým lékařem o vaší stravě

Každý rok, spousta z nás si předsevzetí novoroční zhubnout a zlepšit naše zdraví. A všichni víme, že před skokem do nového programu hubnutí, je to moudré, aby diskutovat o těchto plánech s lékařem.

Ale jak se vám jít o spuštění takovou konverzaci?

Někteří členové Hubnutí klinika si stěžovali, že jejich lékaři se zdálo příliš zaneprázdněn nebo nemají zájem, když se snažili diskutovat o jejich stravy. Existuje mnoho možných důvodů pro to, včetně úrovně lékařů komfortu s diskusi na téma, jejich komunikačních schopností a časových omezení.

“Obezita je docela složitý lékaři k léčbě, protože zahrnuje chování, léky, jakož i řízení zdravotní potíže, které přicházejí s obezitou, jako je diabetes 2. typu, vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu,” konstatuje výzkumník Gary D. Foster, PhD, klinický ředitel hmotnosti a poruchy příjmu potravy program na University of Pennsylvania.

Ve skutečnosti, výzkum ukazuje, že lékaři nejsou vždy pustit téma se svými pacienty. Ve studii publikované v časopise preventivního lékařství, výzkumníci se podíval na více než 600 návštěv rodinných praxe úřadů, kde 68% dospělých pacientů s nadváhou nebo obezitou. Zjistili, že pouze 11% s nadváhou nebo obézních pacientů přijatých hubnutí poradenství v průběhu těchto návštěv.

A stejně jako u běžné populace, někteří lékaři mohou skrývat předsudky směrem k nadváhou a obezitou. Ve studii vedené Marlene Schwartz, PhD, co-ředitel Centra pro jedení a hmotnosti poruch na Yale University, dali výzkumníci test pro zdravotníky, kteří se účastní celostátní setkání o obezitě. Výsledky ukázaly, že některé hmotnost zaujatost byl přítomen, i když Schwartz poznamenat, že zdravotníci nebyly tak zaujatý jak pro širokou veřejnost.

Takže tam, kde to má opustit pacienta v naději, že zhubnout?

Jako u každé zdravotní problém, je to skvělý nápad, být proaktivní – a lékaři ocení pacienti, kteří mají skutečný zájem o své zdraví.

Vaše roční kontrola je skvělý čas zabývat se problematikou hmotnosti se svým lékařem. Ale není nic naplánovat schůzku speciálně diskutovat o otázkách, hmotnost a strava špatně.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …