Jak najít tu správnou ústní chirurga pro vás

Michael Friedman, DD; 26. ledna 2016

Můžete najít tu správnou ústní chirurg s trochou výzkumu a malou pomocí od profesionálů.

Ať už je to někoho hledal, jak opravit zlomené čelisti nebo někoho, kdo bude nakonec zbavit svého problémových zubů moudrosti, můžete najít někoho, kdo by vyhovoval vašim potřebám. Zubní lékař a pojišťovna vám pomůže najít svou osobu.

Vaše první zastávka by měla být se svým pravidelným zubním lékařem, kdo může navrhl chirurgický zákrok na prvním místě. Je velmi pravděpodobné, že doporučení. Pokud váš zubní lékař doporučí ústní a maxilofaciální chirurg, mluví o někom, kdo může léčit nemoci a zranění v oblasti kolem a v ústech.

Poté, co vám dává název, zeptejte se ho na tyto otázky.

Můžete si najít lékaře, které jsou v síti svého pojistitele tím, že jim volá nebo navštívit jejich webové stránky. Většina společností bude seznam lékařů podle odbornosti a ukáže, kde jejich kanceláře jsou.

Udělejte si seznam, cross-zkontrolovat případná doporučení dostanete, a jít od toho.

Můžete si vybrat lékaři out-of-sítě, taky. Ale to obvykle stojí víc.

Existuje více než 9.000 ústní chirurgů ve Spojených státech. Takže pokud nemáte pravidelný zubaře, který může doporučit ústní chirurg, a přáteli nebo rodinou nemůže pomoci ven, využít web.

Spousta chirurgů místa sazeb a jejich kanceláří. Nezapomeňte, že i když jste si přečíst recenze o pacientech kriticky. Na jednu osobu, někoho, kdo je all-business nemá noční způsobem. Do druhého, ten samý profesionální je skvělé, protože je to all-business.

Webové stránky mohou také dát pozadí na lékaře, taky. Vzdělání, zkušenosti, profesní orientace a další jsou pravděpodobně na dosah ruky.

Ujistěte se, že vybrat si lékaře, který je deska certifikován radou lékařských specialit. Chcete-li být certifikovány ABM, vaše ústní chirurg musí splňovat vysoké standardy ve vzdělání, zkušenosti a úroveň dovedností.

Proč se Vám tato chirurga; Jaké jsou jeho speciality; Co je to chirurga zázemí; Chtěli byste jít do této chirurga?