jak postupovat podle plánu chůzi

Melinda Ratini, DO, M; dne 27. března 2014

Procházka v nelehkém tempem po dobu 4 až 5 minut; Protáhnout lýtka a hamstringy po dobu 2 minut; Procházka v nelehkém tempem pro další 4 až 5 minut.

Procházka v nelehkém tempem po dobu 4 až 5 minut; Protáhnout lýtka a hamstringy po dobu 2 minut; Procházka v nelehkém tempem pro další 4 až 5 minut.

Proveďte 4 týdny chůzi programu letošního začátečníky přispět ke zlepšení zdraví a budování síly.

Začněte pomalu – až 10 minut denně 3-4 krát týdně – a vybudovat. Poraďte se se svým lékařem. Sledovat svůj pokrok – jak dlouho a jak daleko budete chodit.

Welcome – dnes je první den vaší nové pěší programu. Ty by měly začít pomalu.

Jít snadno na sebe, pokud jste nový chodítko. Ztratíte motivaci – nebo ublížit – pokud začnete příliš rychle nebo tlačit příliš tvrdý. Nezapomeňte si odpočinout, pokud se cítíte unaveni. Relax zítra a jen tak snadno pěšky, pokud máte pocit, jako to.

Nezastavuj se! Stejným pěší plánu od prvního dne.

To může být lákavé udělat mnohem víc, ale snaží se odolat. Chystáte se pomalu sníží riziko nepříznivých dopadů na sebe. Nevynechávejte protažení! Můžete si vzít další příjemné procházky zítra, pokud budete chtít.

Dnes, zkuste 10 minut chůze bez zastavení natáhnout ve středu. Držet pozvolnější tempo. Zastavit a odpočinout, když se unaví. Aby to bylo zajímavější, chodit do města, nebo v obchoďáku, takže si můžete výloha.

Vezměte si den volna z chůze zítra, pokud se vám líbí.

V současné době se 10 až 12 minut chůze. Držet pozvolnější tempo.

Zatímco budete chodit, dohnat na vašich osobních hovorů – povídání s přáteli nebo milovaného člověka. Multitasking může učinit chůze jet rychleji a odvést vás z jakéhokoli nudou – a dělat ty minut navíc mnohem méně nápadné.

Chodit zítra znovu, pokud se vám líbí, ale snaží se dostat na jeden den každý týden na odpočinek.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …