jak řídit tuky a nasycené tuky v diabetické dietě

diabetes Trends

Diabetes je onemocnění srdce s větší pravděpodobností. Takže jíst potraviny nižší nezdravých tuků, zejména nasycených a trans-mastných kyselin, je zvláště důležité, aby toto riziko tak nízké, jak je to možné. To může také pomoci zhubnout, zvláště když cvičíte, taky.

Trpíte-li cukrovkou 2. typu, je to často žonglování akt mít na paměti všechny své každodenní úkoly. Nora Saul, RD, CDE, je diabetes pedagog a manažer ve výživě služeb v Joslin Diabetes Center v Bostonu, nabízí tento seznam “zdravé návyky”, aby vás přes den; Zkontrolujte si hladinu cukru v krvi; Většina lidí s diabetem 2. typu je třeba kontrolovat jejich hladinu cukru v krvi, nazývané také glukózu, alespoň jednou denně. “To je minimum,” říká Saul. Ale frekvence závisí na vaší léčbě …

Váš registrovaný Dietolog vám může poskytnout více informací o tom, jak připravit a zvolte nízkotučné potraviny.

ZDROJ

Diabetes Association.

Přeskočit mastné kusy masa. Favor drůbež, ryby a libové červené maso. Při přípravě těchto potravin, nemají smažíme. Místo toho můžete péct, grilovat, gril, pečené, nebo vařit. Nebo mají zdroje na rostlinné bázi bílkovin, jako jsou fazole nebo čočka; Vyberte si nízkotučné mléčné výrobky, jako jsou nízkotučné sýry, odstředěné mléko, nízkotučné jogurty, nízkotučné mražené jogurty, odpaří odtučněného mléka a podmáslí. Nezapomeňte uvést mléčné výrobky ve své každodenní počtu sacharidů; Použijte nízkotučné sprej zeleniny na vaření, při přípravě potravin; Vyberte si nízkotučné margaríny, omáčky a salátové dresinky, a nezapomeňte sledovat počet sacharidů koření a dresinků; Všechny druhy ovoce a zelenina jsou dobré volby nízkým obsahem tuku. Nezapomeňte uvést ovoce a škrobnatých zeleniny ve své každodenní počtu sacharidů; Zdravé tuky, jako polynenasycených tuků a mono, mohou pomoci chránit své srdce před onemocněním. Například zvolte mandle, pekanové ořechy a kešu a arašídové máslo, ve studené vodě ryby, které mají vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, jako je makrela, losos a tuňák a oliv, světlice a kukuřičný olej.