jak se cítit v pohodě v posilovně

May 29, 2000 – Pokud jste žena, která se cítí být zastrašováni nebo nepříjemný o práci v tělocvičně, dát si v klidu s těmito strategiemi, doporučených Chicago trenér CC Cunningham, mluvčí Rady o cvičení.

Máte-li flexibilní rozvrh, práce, když je tělocvična je nejméně přeplněné. “Personál front-desk vám může dát profil davy, které přicházejí do v různých časech,” říká Cunningham. “Dalo by se najít tu doba, kdy starší set přijde, a můžete vyhnout po-práce křižování davu, nosit stejné cvičební úbor, které byste nosit doma, takže nemusíte skončit rozčilovat o tom, jak vypadají. “Nesnažte se soutěžit s geneticky nadaných jedinců odpovídající jog podprsenky a kožní šortky,” říká Cunningham. Kromě toho, že většina lidí platí mnohem méně pozornosti, než si myslíte. “nádherní lidé jsou obvykle dívá na jejich odraz do zrcadla, “říká; Wear rádiových sluchátek.” to je způsob, jak vytvořit svůj vlastní malý svět, “říká Cunningham.” A to dělá to méně pravděpodobné, že vás někdo bude blížit; Jít do klubu s přítelem. Váš trénink partner bude poskytovat morální podporu; Vezměte třídy skupiny cvičení. “Vyberte si kategorii, která vyhovuje vaší osobnosti, stejně jako box, pokud jste více agresivní a jóga, pokud jste více měkký,” říká Cunningham. “Vy jste pravděpodobně najít lidi v těch tříd, kteří jsou jako vy.” Kromě toho ve většině tříd, ženy výrazně převažují muži; Vezměte orientaci svůj klub tak, že jste obeznámeni s uspořádáním a vybavením. Vezmeme dva nebo tři osobní školení může pomoci také. “To nešikovnost, která pochází z nevěděl, jak používat stroje může cítit více sebevědomí,” říká Cunningham. “Pokud máte pocit, že jste jediný, kdo neví, jak se obrátit na běžícím pásu na další lidé začnou zdát větší-než-život a stanou se tak mnohem větší překážku.

Suzanne Schlosberg je spoluautorem o způsobilosti pro nechápavé, druhé vydání, (IDG Books Worldwide, 2000) a autor Ultimate Workout Log, druhé vydání, (Houghton Mifflin, 1999) a spisovatel na volné noze v Santa Monice v Kalifornii.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …