Jak se vám dítě, vyčistit jeho pokoje?

Někteří rodiče jsou přísné o úrovni nepořádek v ložnici svého dítěte, které vyžadují pravidelné úklidy. Jiní prostě zavřít dveře a zjistit, že proto, že dítě musí žít s ní, může se rozhodnout, kdy se jej vyčistit.

V každém případě, bez ohledu na to, jak staré je vaše dítě, pravděpodobné, že jeho nebo její pokoj nevypadá nedotčené obrázků ve keramikou katalogu Barn Kids. Možná je to jen trochu chaotický. Možná, že tam jsou potravinářské výrobky pod postel, která vyvíjí své vlastní civilizaci. Ať tak či onak, host rodičovství expert Tanya Altmann, MD, říká, že je třeba dostat své dítě na pravidelné clean-up plánu.

Za prvé, aby jasné, co můžete očekávat, a to zejména pro mladší dítě. V on-line diskusi o zdravá rodina rutiny, radí dělat seznam věcí, které vaše dítě potřebuje dělat každé ráno nebo večer: ustlat? Dal hračky pryč? Dát knihy na polici? Poté se doplní po vyčištění hry a pracovat s malým dítětem.

Pro starší děti, může být nutné priority, které mají být stanoveny, nebo ložnice se může rychle stát Hazmat místo. Minimálně potravin musí vyjít z ložnice a špinavé prádlo musí jít do koše.

U všech věkových skupin, akceptovat, že vaše dítě pravděpodobně nebude čistit tak, jak byste, říká Altmann. Buďte pozitivní, co ona diddo – složila šaty – místo toho, co ona to neudělala – dát je pryč v šuplíku. A pamatujte: děti učí příkladem. Pokud je váš vlastní ložnice je trochu nepořádek, ať vidím to uklízet.

V této on-line diskusi, jedna maminka poznamenat, že všechny děti reagují odlišně na úklid a dez; někteří to líbí víc než ostatní. Navrhla zrušení zvláštní den pro sanaci. Například v sobotu děti vědí, že nemají opustit dům až do jejich pokoje jsou čisté! Jaké jsou vaše myšlenky a návrhy?

Přidat se k této diskusi o rodičovství Společenství

Tanya Altmann, MD, FAAP, je nejprodávanější autor, pracující matkou, a UCLA vyškolený pediatr, cvičit v jižní Kalifornii.

Vana tim; Bedtim; Fuška; Čištění zubů