jak to zastavit přibírání na váze

Vaše oblíbená dvojice kalhoty jednou zip snadno, ale v poslední době lze stěží dostat je přes boky. Zní vám to povědomě? Většina dospělých zkušenosti obávaný “váha dotvarování”, kde čísla o rozsahu postupně zvyšovat – a než se nadějete, máte 10 liber těžší. Ale to není nevyhnutelné. Jednoduše tím, že několik postupné změny životního stylu, experti říkají, že můžete zastavit přibírání na váze, a dokonce klesnout některé liber.

Existuje několik důvodů, proč většina dospělých postupně přibývají na váze.

Za prvé, jak člověk stárne, vaše tělo se mění. Vaše tělo se zpomaluje s každým dalším desetiletí. A to není vše.

“Vliv stárnutí také pomalu změní váš složení těla, snížení množství kalorií-hořící svalu a jeho nahrazení tuku,” říká Elizabeth Ward, MS, RD.

Dále, většina dospělých stane mnohem méně aktivní, s přibývajícím věkem, ale i nadále jíst, stejně jako tomu bylo v jejich 20s. Kombinace stárnutí, méně cvičení a zdravé chuti k jídlu jsou důvody, proč tak mnoho z nás nakonec zažít “na váze tečení.”

Jedním z nejlepších způsobů, jak zastavit přibírat na váze je napájet váš metabolismus tím, že zvýší svalové hmoty. Odborníci doporučují silový trénink několikrát týdně a to jak udržet a budovat svalovou hmotu.

Sval je metabolicky aktivní, a aby se minimalizovalo přirozeně se vyskytující ztráta svalové hmoty, musíte být fyzicky aktivní každý den, včetně odolnosti trénuje dvakrát až třikrát týdně, “říká fyziolog Felicia Stoler, RD, hostitel TLC medu Jsme zabíjení děti. “Tím, že bude-li aktivní, můžete si vychutnat více kalorií bez přibírání na váze – pokud zvolíte kalorií moudře.

A změnit svůj fitness rutiny každých šest až osm týdnů, aby se vaše tělo začíná být příliš zvyklý na tréninku.

Je třeba challengin; jinak to nebude fungovat, “říká Ward.

Některé z nejčastějších chyb lidí, kteří vydělávají, které vedou k nárůstu tělesné hmotnosti zahrnovat

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …