Jak vyhrát válku proti obezitě

. Williamsburg, Va – Odborníci se shodují: obezita stala problémem téměř epidemie v našem národě. Takže na průkopnické summitu o obezitě na začátku tohoto měsíce, představitelé akademické obce, zdravotnictví, průmyslu, médií a vlády sešli, aby diskutovali řešení tohoto problému.

Myšlenka / ABC News summitu čas na obezitu bylo podívat se na problematiku ze všech stran. Nadějí bylo inspirovat účastníky se vrátit do své komunity a něco změnit.

Takže jaké jsou nejnovější strategie ve válce proti obezitě? Zde je několik zdůrazňuje

“Čas je v podstatě” byla zpráva odráží v každém prezentaci, stejně jako výzva k prevenci – od našich dětí. Odborníci se shodli, že naše děti by mohl být první generace, která umírají v mladším věku než jejich rodiče, protože dospělých podobných nemocí, které jdou spolu s dětské obezity.

Tam byl také dohoda, že jediný způsob, jak vyhrát válku proti obezitě, je tím, že pracuje společně. Potravinářský průmysl, vláda, zdravotničtí pracovníci, učitelé, komunity, a rodiče všechny nutné spojit ruce pokud chceme, aby se rozdíl.

Budeme všichni draze zaplatit, pokud tak neučiníme, s našimi penězi, stejně jako naše zdraví. Ekonomický mozků způsobené zdravotními problémy s obezitou je zničující. Těžko můžeme dovolit uhradit náklady dnes, natož předpokládaných nákladů 10 let od této chvíle.

Je to sacharidy, bílkoviny, tuky nebo které nás tlustá? Pointa je, že pokud budete jíst příliš mnoho některé nebo všechny z těchto živin, budete přibývají na váze. Na tom není nic magického low-carb diet, glykemický index, nebo nadměrným množstvím bílkovin. Kalorie jsou to, co počítat, a výstřelek stravy práce (alespoň v krátkodobém horizontu), protože snížit celkové množství kalorií, které jíte, prosté a jednoduché.

Nejvíce přesvědčivé prezentace na summitu prosazovat strava bohatá na komplexní sacharidy, zdravé tuky, libové bílkoviny a spousta ovoce a zeleniny a odrazováni rafinovaných sacharidů, cukrů, trans-tuků a nasycených tuků – stejně jako my na hubnutí Klinika.

Bez ohledu na to, co ještě jíte, tam žádná taková věc jako zdravé výživy, aniž by velkou dávkou produktu -, kde najdete více než 1000 zdraví prospěšné, nemoci chránící látky (antioxidantů, phytochemicals isoflavony, atd), říká Dean Ornish, MD.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …