jak vytvořit porodní plán pro dvojčata

V den, kdy rodí vaše dvojčata bude jedním z nejdůležitějších svého života. Vytvoření porodní plán dopředu pomůže rozhodnout, jak chcete, aby vaše porodu být, a umožňuje ostatním vědět vaše přání. Takže když ten velký den přijde, můžete se soustředit na to, co je nejdůležitější – přináší nové děti na svět.

Když jste očekával dvojčata, to je běžné, že jim to umožní brzké vzhled. Téměř 50% z dvojčat dorazit před 37. týdnem. Z tohoto důvodu je užitečné mít svůj porodní plán, připravený v dostatečném předstihu před datem splatnosti.

Porodní plán je nástin vašich preferencích během porodu. Například by mohlo zahrnovat který chcete s sebou během porodu, ať už chcete léky proti bolesti, nebo chcete-li ztlumená světla. Můžete vložit cokoliv si myslíte, že bude vaše práce a porod pohodlnější pro vás.

Mějte na paměti, přesto, že porodní plán není nastaven do kamene, protože nelze předpovědět, vše, co se může stát, že den – zvláště když máte dvojčata. Vy nebo váš lékař možná bude muset provést změny plánu, jakmile začne vaše práce. Proto je důležité, aby se pokusili zůstat flexibilní, pokud se stane něco neočekávaného.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

I když je to lákavé, aby zahrnovala mnoho detailů v porodním plánem, se snaží udržet to krátké, takže je pro každého snadné čtení.

Zde jsou některé položky svůj rodný plán by se měla týkat

Základy: Seznam vaše jméno, informace o názvu a obraťte se na svého lékaře, kde plánujete rodit, a kdo plánujete tam mít s sebou.

Atmosféra: Přemýšlejte o tom, co vám pomůže cítit nejpohodlnější. Chtěli byste světla šedě? Chtěli byste asistenta vzít fotografie nebo videa z vaší práce nebo porodu?

preference práce: Přiložte veškeré preference, které máte pro své práce. Například, chcete chodit volně? Chcete použít porodní stoličce míč nebo židli? Chtěli byste, aby se teplou sprchu nebo vanu?

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?