jak zabránit kvasinkových infekcí

Dámské zdravotní Trends

Kvasinková infekce jsou běžné – a často mají více než jeden celý život. Zatímco 75% žen mělo alespoň jednu vaginální kvasinkovou infekci v průběhu jejich života, tolik jak 45% žen mělo dva nebo více.

Aviva PatzThere je optimální čas pro každou zdravotní pohybu, z snídal a při své alergie léky na odvykání kouření a dokonce i sex. Zde je návod, jak naladit na těchto kouzelných hodin, které zvýší váš každodenní pohodu – a váš dlouhodobý zdravotní stav; Tam je nikdy špatný čas udělat něco zdravého, že jo? Ne tak rychle. Když přijde na maximalizaci svého zdraví, načasování je všechno. To proto, že jsme jediná možnost sledovat “tělo hodiny,” vnitřní časovač, který tělu říká, zda chcete spát …

1. Opotřebení bavlněné spodní prádlo, nebo alespoň nosí kalhotky s bavlněnou tabule v rozkroku. Vyhýbejte se nošení vložky do kalhotek, které mohou zvýšit riziko vzniku opakujících se vaginálních kvasinkových infekcí. Kvasinky mají tendenci přerůst ve vlhkých, vlhkém prostředí a udržet vlhkost pryč z vašeho těla může pomoci zabránit kvasinkových infekcí.

2. Vyhněte se na sobě těsně přiléhající kalhoty a šortky, takže si zůstat v pohodě, suché a “vzdušné”.

3. Vyhněte se na sobě nylonové punčocháče nebo syntetické trikoty každý den. Pokud musíte nosit nich vybrat druh s panelem bavlny absorbovat vlhkost od těla.

4. převléknout z mokrého cvičební zařízení nebo mokré plavky, jakmile je to možné, protože vlhké místo je ideálním prostředím pro kvasinkovou infekci růst.

5. Nepoužívejte střiky, voňavé prášky, vonné tampony a ženské deodorant spreje. Ty obsahují chemické látky a parfémy, které narušit přirozenou rovnováhu “dobrých” bakterií a jiných mikroorganismů v pochvě.

6. stírání zepředu dozadu po použití toalety, aby se zabránilo šíření bakterií z konečníku do pochvy.

7. Pokud máte cukrovku, kontrolovat hladinu cukru v krvi snížit riziko vzniku kvasinkových infekcí. Kvasinkové infekce a diabetes jsou spojeny – ve skutečnosti, vysoká hladina glukózy v krvi od nekontrolovaného diabetu je spojen s infekcí všeho druhu.

8. Jíst jogurt, který obsahuje živé kultury Lactobacillus acidophilus, přírodní, “přátelské” bakterie, může pomoci předejít kvasinkových infekcí. Nicméně, malá studie ukázala, že ženy, které konzumovaly produkty acidophilus obsahující mělo zvýšené riziko opakovaných vaginálních kvasinkových infekcí.

9. Máte-li vaginální kvasinkových infekcí po užívání antibiotik, poraďte se svým lékařem o preventivní antimykotické léčby na začátku a na konci svých antibiotik.

10. Nakonec se snaží jíst zdravou stravu a zvládat stres. Ačkoliv to není potvrzeno lékařského výzkumu, některé ženy říkají, že příliš mnoho cukru, pivo, a stres může vyvolat jejich kvasinkových infekcí.

Obecně platí, že jíst dobře vyvážená, výživná jídla a udělali čas na odpočinek pomáhá udržet váš imunitní systém běží dobře – a předchází infekcím všeho druhu, včetně vaginálních kvasinkových infekcí. Vyvážený životní styl také zvyšuje váš celkový zdravotní stav a pocity pohody.

ZDROJE

Vysoká škola porodníků a gynekologů: “vaginitida: Příčiny a léčba.”

National Library of Medicine: “Vaginální kvasinkovou infekci” a “Vaginální Svědění.

Národní ženská Informační centrum zdraví: “Vaginální kvasinkových infekcí.”

Národní institut pro alergie a infekční choroby: “. Vaginální kvasinková infekce”

CDC: “Sexuálně přenosné nemoci: Léčba Pokyny 2006:. Vulvovaginální kandidóza”

Akademie rodinných lékařů: “Vaginální kvasinkových infekcí.”