jak zmapovat si své cyklus vědět, kdy můžete otěhotnět

Otěhotnění je všechno o načasování. Chcete, aby se ujistil, že podmínky jsou správné pro vajíčka a spermie byly splněny. Menstruačního cyklu vám může napovědět, kdy vaše tělo je připraveno ke spuštění procesu.

Na to přijít, budete muset zmapovat si své menstruační cyklus a zaznamenat, jak dlouho to vydrží. Den 1 je první den vaší menstruace. Vzhledem k tomu, délka vašeho cyklu může mírně lišit od měsíce na měsíc, to je nejlepší sledovat po dobu několika měsíců.

Jakmile budete mít v průměru, odečíst 18 dní od délky vašeho nejkratšího cyklu. Jedná se o první den, budete pravděpodobně bude plodná. Dále odečíst 11 dnů od délky svého nejdelšího cyklu. To je poslední den, budete pravděpodobně bude plodná. Mít sex mezi těmito dvěma daty vám poskytne nejlepší šanci na otěhotnění.

Je to také dobrý nápad dávat pozor na znamení, že vaše tělo je připraveno k ovulaci.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Bazální tělesné teplota; (BBT): Toto je váš teplota první věc, kterou ráno. Bezprostředně po ovulaci, mírně stoupá – někdy méně než jisté míry – a zůstane vyšší než menstruační krvácení začíná. Pokud nahráváte svou teplotu každý den, můžete si všimnout drobné změny, které znamenají jeden z vašich vaječníků vydala vejce.

Jak se vaše BBT

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?