jak zůstat pozitivní s diabetem 2. typu

diabetes Trends

Trvá velký závazek, aby se vaše diabetes pod kontrolou. Dokonce tak, budete více motivováni v některých dnech než na jiných, nebo by vás zajímalo, jak to bude.

Zranění, které jsou menší u zdravého člověka může mít závažné důsledky, pokud máte cukrovku, takže dobrá rána péče má zásadní význam; Kvůli snížení oběhu a problémy s sensation (neuropatie), lidé s diabetem jsou na mnohem vyšší riziko komplikací z běžných, každodenních řezy a škrábanců.

Přehodnotit It: Vezmi si to 10 minut najednou. Řekněte sami, “nemám dělat všechno najednou.”

Cvičení nemusí trvat hodně času. I malý vám dá dávku optimismu a energie.

Vyzkoušejte 10-minute výtrysky činnosti. Nebudete muset změnit své šaty.

Například, místo hraní solitér v telefonu, když jste v čekárně, požádejte obsluhu, pokud máte čas, aby se 10 minut chůze kolem parkovišti před svým jmenováním.

Jedná se o klasický “je příliš pozdě pro mě” myšlení. Váš cíl hmotnost cítí vždy mimo dosah. Možná jste se snažil tam dostat dříve a byli zklamáni.

Přehodnotit It: Přineste své myšlenky zpět do teď a tady. Duševní zdravotní odborníci říkají nejvíce úzkost pochází z obav o budoucnost. Čím více se zaměřit na to, co můžete udělat dnes, tím lépe.

Malé kroky, v průběhu času, se bude pohybovat vaše zdraví v pozitivním směru. Zeptejte se svého lékaře, který vám pomůže nastavit mini-cíle na cestě k vaší konečnému cíli. Chcete dosažitelných cílů, které si můžete stavět. Například, pokud ztratíte trochu hmotnosti najednou, může snížit hladinu cukru v krvi a krevní tlak dříve, než si můžete myslet.

Spustit pomalu. Nejprve naučit jíst více ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků a libové bílkoviny.