Jak zůstat vzhůru přirozeně

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

S více a více z nás stále méně a méně spánku, je to lákavé dosáhnout na Red Bull nebo espresso, když jsme ospalí při práci. Ale náročný kofeinu pro boj ospalost může vést k začarovaného kruhu.

Java náraz, který vám pomůže zůstat vzhůru může trvat až osm hodin zanikat. Kofein může také snížit svůj čas spánku, měnit normální fáze spánku a snížit kvalitu vašeho spánku.

Prostě nemůže usnout? Nemůže zůstat spát? Probuzení příliš brzy? Není pocit osvěžení a obnoven v dopoledních hodinách? Nefungují dobře během dne? Můžete mít nespavost; Až asi jedna třetina populace má příznaky nespavosti. Ti s nespavostí typicky experienc; Sleepines; Fatigu; Poor concentratio; Snížené pozornosti a VÝKON; Bolest svalů; Deprese během dne a blízko; Přes-emocionální stav (napětí, strach, podrážděný, a …

Jak můžete zůstat vzhůru přirozeně? Zkuste některé z těchto 12 jitter bez tipů, aby se zmírnilo ospalost.

V jednom známém studii Robert Thayer, PhD, profesor na Kalifornské státní univerzitě, Long Beach, studoval zda lidé byli více posílil tím, že jí čokoládovou tyčinku nebo při svižné 10 minut chůze. Ačkoli Tyčinku poskytuje rychlý energetickou podporu, účastníci byli ve skutečnosti více unavený a měl nižší spotřebu energie o hodinu později. 10-ti minut chůze zvýšil energii po dobu dvou hodin. To proto, že walking čerpadla kyslík žilách, mozku a svalů.

Pokud pracujete u stolu, vstát často na krátké procházky. V přestávek na jídlo chodit do restaurace, nebo pokud si přinést svůj oběd hlavu pěkné místo k jídlu to. Ať už se projít ven, nebo jen v budově, kde budete pracovat, bude to se budete cítit čilejší a svěží.

Tam jsou dvě věci k zapamatování zdřímnutí: Neužívejte více než jednu a neberte to příliš blízko před spaním. “Nap pět až 25 minut,” říká Barry Krakov, MD, autor hlubokého spánku, zdravé mysli: Sedm klíčů spát celou noc. Je to nejlepší zdřímnout asi šest nebo sedm hodin, než byste normálně jít do postele. Pokud je třeba podniknout pozdní zdřímnout blízko před spaním, aby to krátký.

Podřimuje v práci může být citlivý. Pokud potřebujete zdřímnout při práci, to během přestávky a používat vibrační budík, pokud je to nutné, aby se ujistil, že není přelít do svého pracovního času. Spí u svého stolu obvykle není dobrý nápad, ale mnoho společností nyní poskytují nap místnosti pro zaměstnance.

“Pokud nemůžete usnout, ani odpočívá tiše se zavřenýma očima po dobu 10 minut nebo tak nějak pomůže,” říká Allison T. Siebern, PhD, kolega na Stanford University Sleep Medicine Center v Redwood City v Kalifornii.

Šílené hodiny na práci?

Je spavost ti ublížil?