kojenecké a dětské zubní péče: kousací, kartáčování, dentální nitě a další

Orální zdraví Trends

péče o chrup dítěte skutečně začíná zdravé těhotenství své matky, protože dětské zuby začnou tvořit před narozením. Pokud jste těhotná, ujistěte se, že jíst vyváženou, výživnou stravu a získat dostatečné množství vitamínů a minerálů. Je to důležité pro těhotné ženy mít kompletní zubní zkoušku a mít žádné dutiny nebo onemocnění dásní léčit.

První zuby vašeho dítěte (primární zuby) obvykle začínají prolomit dásní (vybuchnout) na asi 6 měsíců věku, i když načasování se liší mezi dětmi. Všechny z 20 primárních zubů by měla přijít do věku 6 měsíců až 3 roky mezi tím. Vaše dítě ztratí jeho nebo její primární zuby ve věku mezi 6 a 11. Mezi Pro více informací o zoubky.

První stálých zubů vašeho dítěte (stoličky) obvykle vypuknout za primární zuby uo věku 6. Poslední stálých zubů obvykle vypuknout ve věku mezi 12 a 21 mezi nimi.

Viz více informací o vývoji zubů vašeho dítěte.

V době, kdy vaše dítě je 6 měsíců věku, lékař by měl posoudit pravděpodobnost, že vaše dítě má v budoucnu problémy se zuby. To může zahrnovat zubní vyšetření matky a její zubní historii, protože stav zuby může být často předvídat zuby svého dítěte. V případě, že lékař si myslí, že vaše dítě bude mít problémy se zuby, být jisti, že vaše dítě vidí zubaře jeho nebo její první narozeniny nebo 6 měsíců poté, co se objeví první primární zuby, podle toho, co nastane dříve. Po první návštěvě, naplánovat pravidelné návštěvy každých 6 měsíců nebo podle pokynů svého zubaře doporučuje.

Odborníci doporučují, aby vaše dítě navštěvovat zubaře od prvních narozenin vašeho dítěte. Děti se zubními problémy způsobené zraněním, nemocí, nebo vývojové problém by měl být viděn dětské (u dětí), zubního lékaře ihned. Pokud se tyto problémy se zuby nejsou omezeny na povrchu zubů, dítě by měl být chápán podle dětského lékaře (pediatra) nebo svého lékařem.

Další informace naleznete v tématu

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Ústa problémy, Noninjury; Ústa a zubní zranění.