kolik kalorií byste měli jíst? založené na pohlaví, věk a úroveň aktivity

Kathleen M. Zelman, MPH, RD, L; Dne 18. srpna 2008

Odhadované množství kalorií potřebných k udržení energetické bilance pro různé pohlaví a věkových skupin na třech různých úrovních fyzické aktivity. Tyto odhady jsou zaokrouhleny na nejbližších 200 kalorií a byly stanoveny s použitím Institute of Medicine rovnice.

a Tyto úrovně jsou založeny na předpokládané potřeby energie (EER) z Institute of Medicine doporučená denní dávka makroživin zprávu, 2002, vypočtenou podle pohlaví, věku a úrovni aktivity pro referenční velikosti jedinců. “Reference velikost”, jak je určeno IOM, je založen na střední výšky a váhy pro děti od až do věku 18 let a střední výšky a váhy pro tuto výšku, čímž se získá BMI 21,5 u dospělých žen a 22,5 u dospělých psů.

b Sedavé znamená životní styl, který zahrnuje pouze lehkou fyzickou aktivitu spojenou s typickou day-to-day život.

c Středně aktivní znamená životní styl, který obsahuje ekvivalent fyzické aktivity chůzi asi 1,5 až 3 mil denně na 3 až 4 mil za hodinu, kromě lehké fyzické aktivity spojené s typickým day-to-day život

d Aktivní znamená, že životní styl, který zahrnuje fyzickou aktivita ekvivalentní k chůzi více než 3 mil denně na 3 až 4 mil za hodinu, kromě lehké fyzické aktivity spojené s typickým day-to-day život.

ZDROJ: Dietní Pokyny pro mnoho lidí na celém světě 200; Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …