kousso: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Agenia abyssinica, Banksia abyssinica, Brayera anthelmintica, Cossoo, Hagenia, Hagenia abyssinica, Kooso, Kosso.

Kousso je rostlina. Listy, ovoce a květiny se používají k výrobě léku; I přes vážné obavy o bezpečnost, lidé berou kousso zbavit tasemnic.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak kousso mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; tasemnice; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost kousso pro tyto účely.

Kousso je nebezpečné. To může způsobit podráždění žaludku a střev, bolest břicha, zvýšené slinění, bolesti hlavy, slabost, bezvědomí, poruchy vidění, křeče a šok; Zvláštní opatření a upozornění: Přičemž kousso není bezpečný pro každého, někteří lidé by měli být obzvláště opatrní, aby se jí vyhnuli; Těhotenství a kojení -feeding: Je to nebezpečné vzít kousso, pokud jste těhotná. Kromě závažných nežádoucích účinků pro matku, mohlo by to způsobit potrat. Je to také nebezpečné vzít kousso pokud kojíte -feeding; Žaludeční nebo střevní problémy: Kousso může dráždit žaludek a střeva. Nepoužívejte ji, pokud máte podmínku zažívacího traktu.

V současné době nemáme žádnou informaci o KOUSSO interakce

Příslušná dávka kousso závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro kousso. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Brinker F. Herb Kontraindikace a lékové interakce. 2nd ed. Sandy, OR: Eclectic Medical Publications, 1998.

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese