lehká a lahodný zmrzlinu

Zmrzlina je oblíbenou lahůdkou. Máme rádi všechny druhy příchutí, všemi možnými způsoby – v kuželů, pohárů a chvění a na vrcholu koláč, švec a koláče.

Jedna věc, kterou nemilujeme o zmrzlině je, jak výkrm to může být. Ale díky novým stloukání technologií, které jsou používány výrobci, jako je Dreyer / Edy je, Breyers a Häagen-Dazs, nyní můžeme nyní chuť super-smetanové zmrzliny za zlomek tuku a kalorií. (Samozřejmě, budete ještě potřebovat, aby porce rozumné, pokud chcete zachovat kalorií pod kontrolou.)

Výrobci Zmrzlina již dlouho hledají zdravější mražené dezert s veškerou chuť a texturu výrobku full-tuků. Po celá léta, že jste byli schopni najít produkty nižší obsah tuku, cukru, kalorií, sacharidů, vyrobené ze sóji či mléčných výrobků-free, v mrazícím případě vašeho kupce je. A pamatujte led mléko?

Přesto mnozí spotřebitelé cítil chuť většiny těchto lehčích výrobků prostě neměl měřit až. V minulosti byla většina nízkým obsahem tuku zmrzliny použít nižší kalorické přísady, jako je mléko, místo smetany, spolu s přidanými dásní, vzduch, gely a dalších složek s cílem zlepšit a stabilizovat strukturu.

Vstup do nové broděním technologie, které umožnily výrobcům použít stejné ingredience jako plnotučné zmrzliny a přitom snížit obsah tuku a kalorií.

V roce 2004, největší výrobce zmrzliny ve Spojených státech, Dreyerova (Edy je na východním pobřeží), představila svůj přísně tajný způsob přimíchávání. Jeho ochrannou známkou Pomalý žaludek proces umožňuje společnosti vyrábět prémiové-ochutnávka zmrzlinu s polovinou tuku a jedna třetina méně kalorií.

Naše pomalý proces míšení žaludek tlačí molekuly tuku přes velmi malém prostoru, táhnoucí se jim ven, takže zmrzlina chutná to obsahuje více tuku, “říká Dreyers ‘Kim Goeller-Johnson.” V podstatě, trochu tuku vede dlouhá cesta, což umožňuje pro chuť a texturu plnotučná zmrzlina ve výrobku s nízkým obsahem tuku.

Tento proces probíhá při velmi nízkých teplotách, což napomáhá snížit velikost krystalů tuku a ledu. Tak, Dreyerova / Edy se nyní mohou zmrzliny s asi 5 gramů tuku chuti bohaté jako ty s 15 gramů tuku. V současné době firma nabízí více než 30 příchutí ve svém pomalou linkou žaludek.

Další společnosti se od té doby vyvinuly své vlastní prolnutí technologie. Häagen-Dazs používá “proprietární evropský proces nízkoteplotní mísení” pro jeho světlo zmrzliny, zatímco proces Breyers ‘konve zmrzlinu dvakrát pro krémovější texturu. Double žaludek Extra smetanové výrobky Breyers “zahrnuje pravidelné, stejně jako lehká chuť.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …