levandule bavlny: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Abrótano hembra, Brótano, Cipresillo, Fausse Sanguenitte, Garde-Robe, Guardarropa, Lavande-Coton, Petit Cyprès, Santolina, Santolina chamaecyparissus, Santoline, Santoline ArgentÃe, Santoline Blanche, Santoline Petit-Cyprès, Santol ..; Viz Všechny názvy Abrótano hembra, Brótano, Cipresillo, Fausse Sanguenitte, Garde-Robe, Guardarropa, Lavande-Coton, Petit Cyprès, Santolina, Santolina chamaecyparissus, Santoline, Santoline ArgentÃe, Santoline Blanche, Santoline Petit-Cyprès, Santoline Petit Cyprès; Anonymní

Levandule bavlny je rostlina. Části, které rostou nad zemí a kořenové kůry se používají k výrobě léku; Lidé berou levandule bavlny pro zažívacími problémy, premenstruačního syndromu (PMS), červy, zažloutlá kůže (žloutenka), otoku a svalové křeče; Levandule bavlny je někdy aplikován přímo na kůži k odpuzování hmyzu. Má velmi silný zápach; Nepleťte levandule bavlny s levandulí. Jedná se o různé rostliny a mají velmi odlišné vůně.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak levandule bavlny mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; Zažívací poruchy; Premenstruačního syndromu (PMS); červy; Zažloutlá kůže (žloutenka); Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost levandule bavlny pro tyto účely.

Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli levandule bavlny je bezpečný; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití levandule bavlny během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání; Alergie na ambrózie, sedmikrásky, a příbuzné rostliny: levandule bavlna může vyvolat alergickou reakci u lidí, kteří jsou citliví na rostliny čeledi Asteraceae / Compositae. Členové této rodiny patří ambrózie, chryzantémy, měsíčky, sedmikrásky, a mnoho dalších. Pokud trpíte alergiemi, ujistěte se, poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče před přijetím levandule bavlny.

V současné době nemáme žádnou informaci o Lavender BAVLNA interakce

Příslušná dávka levandule bavlny závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro levandulovou bavlny. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Agri Res Svc: fytochemické a Ethnobotanical databází Dr. vévodovi. www.ars-grin.gov/duke (Accessed 3. listopadu 1999).

Weiner MA, Weiner JA. Byliny, které se hojí: předpis pro léčení herbáře. Mill Valley, CA: Quantum Books, 1999.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese