Lorazepam (orální cestou) bezpečnostní opatření

Je velmi důležité, aby lékař bude kontrolovat pokrok v pravidelných návštěvách, aby bylo možné změny ve vaší dávce a ke kontrole veškerých nežádoucích účinků. Krevní testy mohou být potřebné ke kontrole veškerých nežádoucích účinků.

Užívání tohoto léku během těhotenství může poškodit nenarozené dítě. Používat účinnou formu antikoncepce, aby z otěhotnění. Pokud si myslíte, že jste otěhotníte během užívání přípravku, informujte svého lékaře ihned.

Tento lék může vyvolat ospalost, potíže s myšlením, potíže s ovládajících pohyby nebo problémy s jasně vidět. Ujistěte se, že víte, jak budete reagovat na tento lék předtím, než budete řídit, obsluhovat stroje nebo dělat cokoli jiného, ​​co by mohlo být nebezpečné, pokud nejste ve střehu nebo schopni myslet nebo dobře vidět.

Nepřestávejte užívat ji bez předchozí konzultace se svým lékařem. Lékař může chtít, abyste postupně snížit částku, kterou používáte Před úplným zastavením. To může pomoci zabránit zhoršení svého stavu a snížení možnosti abstinenčních příznaků, jako jsou křeče (záchvaty), halucinace, žaludeční nebo svalové křeče, třes, nebo neobvyklé chování.

Tento lék přidá do účinky alkoholu a jiných centrálního nervového systému (CNS). tlumícími CNS jsou léky, které zpomalují nervový systém, který může způsobit ospalost nebo sníží Vaši pozornost. Některé příklady tlumících CNS jsou antihistaminika nebo lék na sennou rýmu, alergie nebo nachlazení, sedativa, sedativa nebo léky na spaní; předpis léků proti bolesti nebo narkotika, barbituráty (používané k záchvatům), které uvolňují svaly, nebo anestetika (znecitlivující léky), včetně některé zubní anestetika. Tento efekt může trvat několik dní po ukončení užívání tohoto léku. Poraďte se se svým lékařem, než začnete některý z výše uvedených, když používáte tento lék.