lupus a postižení, ‘S lupus odborníka

Lisa, vím, že jste na sociální zabezpečení zdravotního postižení, a vím, že proces může být trochu skličující.

Byla to absolutní noční můra. To je jediná věc, kterou mohu říci o tom.

A jsem si jist, tolik lidí pocit, že, a to je důvod, proč jsme přinesli Medvídka sem – Winnie Pannell, ona je postižení specialista sociálního zabezpečení.

Jak můžeme možná posílit naše publikum s některými dovednostmi, aby se naše tvrzení jít jednodušší a lepší? Co můžeme udělat?

Myslím, že první věc udělat, je, když jdete k lékaři, vzít na vědomí – podepsat Christine, podepsat ji Lisa – datum jej, a vysvětlit, co se děje. Víš, “Byl jsem horečku. Jsem silná únava. Měl jsem nedobrovolné hubnutí. Nemůžu sedět dlouho. Nevydržím dlouho. Mé prsty nefungují na počítači.”

Takže vedení poznámek.

To je správně!

A vedení deníku dokonce …

A dal ho do souborech lékaře a říci: “Mohl byste, prosím držet to?”

Vzhledem k tomu, na nějakém místě, je-li váš lékař zeptal: “Jak se Lisa funguje? Jak je Christine?” Pokud nemají ponětí, jdou říkat, “Nemohu odpovědět na to, nevím.

OK.

Nesmějí pochopit, že máte lupus “brain mlha”, a to znamená, že někdy nemusíte soustředit, budete dělat chyby při práci. Nesmějí pochopit, že jste nespolehlivý zaměstnanec, proč? Protože vaše lupus je nepředvídatelná. Ty mohou být tam tři dny, jeden týden, pět dnů příští, nikdy nevíte, s lupus, že jo?

Chybět několik týdnů úplně.

A další věc je, pokud jde o lékaře, jsou velmi zaneprázdněni, a tak často, budou prostě odepsat a říct: “Můj pacient 100% zakázána. Nemůže pracovat,” a samozřejmě, sociálního zabezpečení bude hodit, že v odpadkového koše. Že jim nic neříká.

Jedna věta nestačí.

A tam je velmi krátká doba obrátky, jsem zjistil. Někdy se dají jen vám 10 dnů od obdržení dopisu reagovat.

Pokud potřebujete rozšíření, zeptejte se sociálního zabezpečení. Vzhledem k tomu, co může lékař psát své diagnózy klinické nálezy, objektivní zjištění, vaše subjektivní potíže, léčbu, své vedlejší účinky, své léky a svou funkci za dva dny, pokud můžete někdy jim.

Naprosto souhlasím. Pro mě dokumentace byla klíčem. Vzal jsem to na sebe kopírovat vše – poznámky, laboratorní výsledky, rentgenovým paprskům, všechno, a poslal jsem ho s mým prvním použití. Já jsem dostat schválen poprvé, děkuji Pánu! A řekl, že případ pracovník “Jsem opravdu rád, jste poslal ty záznamy dovnitř, protože když jsme podali žádosti o všech svých lékařů a nemocnic, nikdo z nich poslal nic.” Řekla: “Ty bys byl odepřen.

Páni!

Takže teď, co mohu udělat, aby se snad urychlit proces, nebo aby byl proces jít tak hladce, jak je to možné?

Nejprve požádat o sociálním zabezpečení – více než 85% lidí odepřen, pokud se použijí.

Měli bychom tedy očekávat, že, a ne brát osobně.

To je správně! A vy byste měli odvolat – a vy byste měli apelovat na čas, nebo ztratíte nárok. Takže pak se vrátit do přezkoumání. Více než 80% lidí jsou upírána druhý průlet.

Opravdu!

Jednou z největších chyb je, že lidé prostě cítí být poražen hned bat, když jsou odmítla, a tak se upustit od svého tvrzení, což znamená, že nakonec budou znovu použít, a oni mohou ztratit některé výhody, mohou přijít o všechny své výhod, protože počkat až po jejich pojištění stav vypršela.

Tak kde to má nechat? Máte možnost jít na slyšení před soudcem práva pro správu. Teď budu říkat, právě teď, nemusíte jít na slyšení před zákonem soudce správního bez právního zástupce …

OK.

protože to je místo, kde se většina požadavků vyhrál, a to zejména pokud máte lupus.

Mám tě.

OK. Ty by mohly být při pohledu na rok nebo déle, než jste dokonce schopen požádat o slyšení.

To je dlouhá doba.

Je to velmi dlouhá doba.

Co děláš?

Zde je jeden z problémů. Když sociálního zabezpečení požádá žalující straně, “Kdo jsou vaši lékaři?” A vyplníte papírování a tak dále, většina lidí začít s lékaři se léčí s podnikem. No, oba víte, možná jste prošli pěti nebo šesti letech lékařů, polovina z nich ani vědět, co se děje s vámi, že jo?

Právo! Rozhodně.

OK, všechny tyto záznamy jsou důležité. Ty nejsou jen probudit a říkat: “Jsem zdravotně postižené.” Takže právník v této druhé fázi častokrát se podívat na žadatele a říct: “Počkat, tento soubor je zcela nedostatečná.” Chceme ukázat pět let boje s touto chorobou – a jste pracoval po celou dobu.

Nezapomeňte, vaše rabín nebo váš ministr Vaše kněz, vaši rodiče, váš manžel, vaši přátelé – všichni tito lidé vědí velmi dobře, co se děje s vámi. mohou být použity tyto zdroje.

Opravdu?

To se vsaď! Získat čestné prohlášení ze svého rodiče nebo ze svého ministra.

Vzhledem k tomu, že jde na sociální aspekt, který se mluví o.

Řekněme, že jste plánoval oslavu narozenin pro vaše 5-letý. A Hádej co? Nemusíte jít. A to může být důkaz ukázat právo soudce správního. No, nebe se děje, co matka nejde do ní 5-letého narozeniny party? Takže je samozřejmě špatně.

Takže opravdu lupus pacienti, kteří nebyli schopni dovolit jít k lékaři, mohli využít všech těchto cest?

Absolutně! Lisa, že je to velmi dobrý postřeh.

A pokud jde o získání zástupce nebo jak advokát, Winnie, nemohu si dovolit tyto věci, a já se bojím! Mám strach, a já nemám peníze. Jak to mám udělat?

To je výborná otázka a většina lidí, kteří žádají o zdravotní postižení nemají peníze a sociálního zabezpečení byla strukturována tak, že advokát není oprávněn k poplatkům jakéhokoli právního zástupce. Ledaže č.1: K dispozici je smlouva. Č.2: Social Security jej schválí. No. 3: Tvrzení je vyhrál. A pak poplatky jsou omezeny na 25% po splatnosti dávek, jakož i právní uzávěrem. Právě teď, že statutární čepice sedí na $ 6.000.

Takže ty, které se mohou dostat je 6000?

To je správně. Mám na mysli, jak jinak by mohl člověk, který je zakázáno platit za právníka? To je specialita, budete muset najít právníka, který ví, handicap sociální jistoty.

Tam je národní organizace, NOSSCR, to je národní organizaci sociálního zabezpečení Žalobci zástupců. Mají službu doporučení na celostátní úrovni, a číslo je 1-800-431-2804.

A bylo by užitečné, kdyby pochopili lupus, protože lupus není stejně jako jakýkoli jiný nárok.

To je velmi komplikované.

Je to komplikované.

Takže je to jen dlouhý proces, který musíme připravit se na.

Musíte být bojovník ženy.

Válečnice! To se mi líbí.

To je dobrý. Děkuji.

Děkuji.

Christine Miserandino je lupus advokát, který píše, blogy, a mluví o životě s lupus.

Lupus advokát Christine Miserandino nabízí tipy, rady a zvládání strategií pro bydlení s lupus; Sledovat video