Magnelium

Hořčíku je používán jako doplněk stravy pro osoby, které jsou s nedostatkem hořčíku. Ačkoli vyváženou stravu obvykle dodává veškerý hořčík člověk potřebuje, může být hořčík doplňky zapotřebí u pacientů, kteří ztratili hořčík z důvodu nemoci nebo ošetření s některými dalšími léky.

Používá pro Magnelium

Nedostatek hořčíku může vést k podrážděnost, svalová slabost a nepravidelný srdeční tep.

Injektovatelný hořčík je uveden pouze nebo pod jeho dohledem zdravotníka. Některé ústní přípravky hořčíku jsou k dispozici pouze na lékařský předpis. Jiní jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Pro dobré zdraví, je důležité, že budete jíst vyváženou a pestrou stravu. Postupujte pečlivě dietu program, Váš lékař může doporučit. Pro konkrétní dietní vitaminu a / nebo minerálních potřebám, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem seznam vhodných potravin. Pokud si myslíte, že jste nedostal dostatek vitaminů a / nebo minerálních látek ve vaší stravě, můžete si vybrat, aby doplněk stravy.

Nejlepší potravinové zdroje hořčíku patří zelená listová zelenina, ořechy, hrách, fazole a obilná zrna, ve kterém zárodek nebo vnější vrstvy nebyly odstraněny. Bylo zjištěno, tvrdá voda musí obsahovat více než hořčíku měkkou vodou. Strava s vysokým obsahem tuku může způsobit méně hořčíku, které mají být absorbovány. Vaření může snížit obsah hořčíku potravin.

Denní množství hořčíku potřebného je definován v několika různými způsoby.

Normální denní doporučené příjem v miligramech (mg) na hořčík jsou obecně definovány následovně

Pokud užíváte doplněk stravy bez lékařského předpisu, pečlivě číst a sledovat všechny pokyny na etiketě. U těchto doplňků, následující by měl být považován

Důležitost stravy

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na léky v této skupině nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké jiné typy alergií, například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Problémy u dětí nebyly hlášeny příjmu běžných denních doporučených hodnot.

Problémy v starších dospělých nebyly hlášeny příjmu běžných denních doporučených hodnot.

Studie ukázaly, že starší lidé mohou mít nižší hladinu hořčíku než mladších dospělých. Váš zdravotník může doporučit, aby si vzít doplněk hořčíku.

To je zvláště důležité, že dostáváte dostatek vitamínů a minerálních látek, pokud otěhotnět, a že budete i nadále dostávat správné množství vitamínů a minerálů v průběhu těhotenství. Zdravý růst a vývoj plodu závisí na stálý přísun živin od matky. Pokud však vezmeme velké množství potravinových doplňků během těhotenství může být škodlivé pro matku a / nebo plod a je třeba se vyhnout.

To je zvláště důležité, že dostanete správné množství vitamínů a minerálů, takže vaše dítě bude také získat vitamíny a minerální látky potřebné pro správné růst. Pokud však vezmeme velké množství doplněk stravy během kojení může být škodlivé pro matku a / nebo dítě a je třeba se vyhnout.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Když užíváte některý z těchto doplňků stravy, je obzvláště důležité, aby váš lékař vědět, zda užíváte některý z níže uvedených léčiv. Následující interakce byly vybrány na základě jejich potenciální význam a nejsou nutně all-inclusive.

Za použití potravinové doplňky v této třídě se některý z těchto léků se obvykle nedoporučuje, ale může být v některých případech. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít dopad na využívání potravinových doplňků v této třídě. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují doplněk hořčíku. Nemusí to být specifické pro Magnelium. Přečtěte si prosím opatrně.

doplňky Hořčík je třeba brát s jídlem. Užívání hořčík doplňky stravy na lačný žaludek může způsobit průjem.

U fyzických osob, které mají podobu s prodlouženým uvolňováním tohoto doplňku stravy

U fyzických osob, které mají podobu prášku tohoto doplňku stravy

Léky dávka v této třídě se bude lišit u různých pacientů. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky těchto léků. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vezměte si ji co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Pokud si zapomenete vzít si vezmete doplněk hořčíku pro jeden nebo více dnů není důvod k obavám, protože to vyžaduje určitý čas pro vaše tělo, aby se stal vážně s nízkým obsahem hořčíku. Nicméně, pokud vám doporučil zdravotníka, že budete mít hořčík, zkuste si vzpomenout na to brát jako režie každý den.

Před použitím Magnelium

Udržujte mimo dosah dětí.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Správné použití doplňku hořčíku

Magnelium Nežádoucí účinky