nepříznivých dopadů na sebe

Nepříznivých dopadů na sebe, někdy volal self-zranění, je, když člověk úmyslně poškozuje jeho nebo její vlastní tělo. Někteří self-zranění může zanechat jizvy, které nebude Jdi pryč, zatímco jiní zanechat stopy nebo modřiny, že nakonec půjde pryč. To jsou některé formy sebepoškozování

Mnoho lidí snížit sami, protože jim dává pocit úlevy. Někteří lidé používají řezání jako prostředek pro zvládnutí problémů. Někteří dospívající říkají, že když se zraní, se snaží přestat cítit osamělá, vztek, nebo beznaděj. Někteří dospívající, kteří ublížili sami mají nízké sebevědomí, může se cítí nemilovaný svou rodinou a přáteli, a oni mohou mít poruchu příjmu potravy, problém s alkoholem nebo drogami, nebo může byli oběťmi zneužívání.

Dospívající, kteří zraňovat často udržují své pocity “plněno up” dovnitř a mají pevný čas nechávat své pocity najevo. Někteří dospívající, kteří zraňovat říkají, že cítí bolest poskytuje úlevu od intenzivní pocity. Sečení může zmírnit napětí z lahvového up smutku nebo úzkosti. Jiní zranit sebe, aby “cítit”. Často lidé, kteří jsou držiteli zpět silné emoce mohou začít pocit znecitlivění, a řezání může být způsob, jak se vyrovnat s tím, protože to způsobuje, že něco cítit. Někteří dospívající mohou také zranit sebe, protože chtějí, aby se vešly do s ostatními, kteří to dělají.

Pokud jste škodili sami sobě, PROSÍM získat pomoc – Je možné překonat nutkání k řezu. Existují i ​​jiné způsoby, jak najít úlevu a vyrovnat se svými emocemi. Prosím, poraďte se se svým rodičům, svým lékařem, nebo dospělému, kterému důvěřujete, jako učitel nebo náboženské vůdce. V dolní části této stránky je seznam telefonních čísel organizací, které vám mohou pomoci.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

řezání sami (například pomocí žiletku, nůž nebo jiný ostrý předmět snížit kůži; děrování sami nebo jiný předmět, popálení cigaretami, zápalky nebo svíčku; vytáhl svou hai; strkat předměty otvorem těla, lámání kostí nebo podlitiny yoursel, vytrhávání vlasů hodiny