nitrooční (uveální) melanom léčba (pdqто): Léčba [] -ciliary tělo melanom

Melanom zahrnující řasnatého tělesa je vzácný nádor, který nese špatnou prognózu. V některých případech, diagnóza může být obtížné, protože podobnosti s jinými očních chorob. Diferenciální diagnóza melanomu řasnatého tělesa by mělo být zváženo v případě jednostranného pigmentovým glaukomem a chronické uveitidy [1].

Poznámka: Samostatné PDQ souhrny o prevenci rakoviny kůže, rakoviny kůže léčby a Úrovně důkazy o screeningu rakoviny a prevence studia jsou také k dispozici; Zásah; Jediným široce Navrhovaný postup screening rakoviny kůže je vizuální vyšetření kůže, včetně obou samovyšetření a klinického vyšetření; Výhoda; U asymptomatických populace, je účinek vizuální vyšetření kůže na mortalitu z nonmelanomatous rakoviny kůže není znám. Kromě toho důkazem …

Standardní možnosti léčby

Existuje několik možností pro řízení řasnatého tělesa melanomu. Všechny z nich jsou hlášeny ze série případů. [Úroveň důkazu: 3iiiDiv] Volba léčby však závisí na mnoha faktorech.

Současné klinické zkoušky

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií z ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s řasnatého tělesa a cévnatky melanomu, malé velikosti. Seznam klinických studií může být dále zúžen podle místa, drogy, intervence, a dalších kritérií.

Obecné informace o klinických studiích je také k dispozici na webových stránkách.

Reference

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute