nízkokalorické koktejly

Byl to dlouhý týden, a už se těšíme na happy hour. Ale v noci na město může způsobit vážné škody do svého jídelníčku, a to zejména pokud si objednáte koktejly vyrobené z vysoce kalorických míchačky.

Přesto, happy hour nemusí být dieta sedativum. S trochou plánování, můžete se vyhnout dietní katastrofě, a tam jsou některé alkoholické nápoje, které jsou v kalorií relativně nízká.

Je to všechno až příliš snadné, aby to přehánět s alkoholem kalorií. Všichni víme, dezerty jsou výkrm. Ale pokud jde o alkoholické nápoje, někdy kalorií nezaregistrujete, přestože z jednoho druhu čokolády martini má více kalorií než grilované kuřecí sendvič McDonald. Ve skutečnosti, 1 gram alkoholu má 7 kalorií, ve srovnání s pouhými 4 kalorií na gram sacharidů nebo bílkovin.

A kalorií přidat ještě rychleji do míchaných nápojů než u piva a vína. Standardní 1,5 unce porce 80-proof alkoholu má 96 kalorií, ještě předtím, než přidáte jakékoliv mixy. A 6-unce porce pomerančového džusu má 84 kalorií, ale přidejte panáka alkoholu, aby byl šroubovák a kalorií více než dvojnásobná.

Kalorie nejsou jediným důvodem, proč se to brát s nadhledem na alkoholu. Nejen, že koktejly zvýšení kalorií, mají také silný vliv na vaše zábran.

“Vaše odhodlání může být opravdu silný, když jste střízlivý, ale po několika málo skleničkách, můžete zjistit sami tupě přejídání matice, další kousek pizzy, nebo co jídlo je na dostřel,” říká Christine Gerbstadt, RD. Pití alkoholu může také se budete cítit hlad, protože alkohol může snižovat hladinu cukru v krvi.

Počet kalorií v míchaných nápojů závisí na několika věcech, včetně výše a doklad o alcoho; mixér; a velikost nápoje.

“Je to mixéry, sirupy a limonády, které opravdu dostat lidi do kalorií potíží, protože většina nápojů začít s 1,5 uncí lihovin, které mají jen asi 96 kalorií, ale mixologists lze snadno měnit na pití se stovkami kalorií,” říká Carolyn O’Neil, MS, RD, spoluautor misky o zdravé stravování a jsou báječné.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …