odlehčit-oblíbená-Prázdninové předkrmy

‘Tis sezóny jít do mnoha stran! Uslyšíte žádné stížnosti ode mě. Miluju jít do strany a udělat trochu zpěv, tanec a chatování – ochutnávka všech těchto slavnostních předkrmů nebolí jeden. Nebo ne? Špatnou zprávou je, že mnozí z našich nejoblíbenějších předkrmu recepty vyžadují vysokým obsahem tuku a vysoce kalorické přísady. Dobrou zprávou: Ve většině případů můžeme provést některé jednoduché přísada náhrady a tyto recepty zeslabit ke zdravějšímu úrovni tuku a kalorií bez jediného oznámení.

1. Pomocí světla smetanový sýr ve svých rekreačních recepty namísto pravidelné smetanový sýr a ušetříte kolem 296 kalorií a 44 gramů tuku na 8-unce bloku.

2. Použití bez tuku kysané smetany ve svých rekreačních recepty namísto pravidelného zakysanou smetanou a budete oholit kolem 474 kalorií a 95 gramů tuku na 16-unce kontejneru. Moc se mi líbí přirozeně Yours značku v černé a bílé hovězí kůže kontejneru.

3. Vyberte sníženým obsahem tuku ostrý sýr čedar (nebo jiné sýry se sníženým obsahem tuku) ve vaši dovolenou receptů namísto pravidelného sýrem a ušetříte kolem 279 kalorií a 36 gramů tuku na 8-unce balíček strouhaným sýrem (2 šálky) ,

4. Použijte polovinu skutečné vejce a 1/2 šálku vejce nahradit ve svých rekreačních vaječných recepty namísto všech vajec a budete řezat kolem 90 kalorií a 10 gramů tuku a 500 miligramů cholesterolu na každých 4 vejce běžně požadovány.

5. Pomocí světla krůtí klobása nebo krůtí slanina, jako je Louis Rich (a použít polovinu toho, pokud je to možné) na vaši dovolenou recepty namísto pravidelného salámu v pravidelných částkách a budete lemem kolem 347 kalorií, 42 gramů tuku na 12- unce balíček salámu (9 uncí vařené).

6. Použijte světlo majonéza namísto pravidelného majonéza ve svých rekreačních receptů. Ale můžete holit ještě více kalorií a tuku smícháním 1/2 šálku majonézy světla s 1/2 šálku bez tuku zakysanou smetanou za každou 1 šálek majonézy požadoval. Budete pak řez kolem 1058 kalorií a 136 gramů tuku pro každý 1 šálek majonézy pravidelného požadoval.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky