Pojištění pro péči o duševní zdraví

Pojištění pro psychické problémy se změnou – k lepšímu.

V minulosti se vaše pojištění mohla zaplatil 80% z ceny zobrazovat vaše primární péče lékaře, ale pouze 50% nákladů za návštěvu psychologa. Ale nový zákon, který začal nabude účinnosti v roce 2010 změnila pravidla. Podle nového zákona, je-li soukromé pojištění plán poskytuje záruku na duševní zdraví a užívání návykových látek službách, pokrytí plánu musí být rovna fyzické zdravotnických služeb.

Například dávky musí mít stejná omezení ošetření, jako

Také částka, kterou zaplatíte na své vlastní potřeby být stejná pro podobné kategorie fyzických i duševních zdravotních služeb, jako je například

Pokud je váš zdravotní pojištění se vztahuje na některé nebo všechny náklady na jít ven ze sítě pro zdravotní problém fyzický, to musí udělat totéž pro problémem duševního zdraví.

Tam jsou některé výjimky. Například zákon se nevztahuje na podniky s 50 nebo méně pracovníků. Takže pojistné plány k dispozici pro ty zaměstnance, nejsou povinny poskytovat stejné služby pro psychické i fyzické problémy zdraví.

Kromě toho zákon o cenově dostupnou péči vyžaduje duševní zdraví a zneužívání návykových látek, které mají být zahrnuty některých plánů, včetně všech těch nabízených prostřednictvím nových pojišťovacích trzích. Tržiště jsou webové stránky, kde lidé, kteří nemají nárok na pojištění prostřednictvím své práci – nebo nemají pojištění z jakéhokoli jiného důvodu – můžete koupit plán.

Zákon o cenově dostupnou péči také dělá to nezákonný pro pojišťovny odepřít krytí již existujících podmínek, včetně psychického stavu zdraví.

ZDROJE

Kaiser “Po Newtown snímkování, otázky O duševní zdravotního pojištění.”

Kaiser Family Foundation: “Duševní zdraví financování ve Spojených státech: a. Primer”

Psychologická asociace: “Duševní zdravotní pojištění v rámci federálního zákona parity” a “Jak se zákon parity New Mental Health ovlivní mé pojistné krytí?

HealthCare.gov

Potřebují pomoc zdravotního pojištění? Odpovědět na několik otázek, aby si své individuální akční plán.