pokud vaše dítě vydává zvuky při dýchání, vzít na vědomí to, co zní jako. to pomůže zjistit, zda to je problém v dýchacích cest a kde.

Novorozenci mají tendenci mít nepravidelné dýchání, který střídá mezi rychlé a pomalé, s občasnými přestávkami. Pokud vaše dítě vydává zvuky při dýchání, vzít na vědomí to, co zní jako. To vám pomůže zjistit, zda to je problém v dýchacích cestách a kde

Sledujte dýchání vašeho dítěte, když je dobře, takže si můžete zvyknout na to, jak to vypadá. Doba, kolik dechů bere za minutu. Je to pravděpodobně rychleji, než si představovali. Vědět, co je normální pro dýchání Vašeho dítěte vám pomůže rychleji rozpoznat potenciální problém.

V případě pochybností o tom, co se děje, aby se video na dýchání, který je znepokojující vám ukázat poskytovatele zdravotní péče vašeho dítěte.

Pískavý zvuk: Malý zablokování nosních dírek může vést k pískavý zvuk, který vymaže, když ji sání ven. Novorozenci dýchat z jejich nosy, ne jejich úst. To je dobrý trik, protože jim umožňuje dýchat a jíst ve stejnou dobu. Nicméně, jejich malé nosy mají malé dýchací cesty, a tak trochu hlenu nebo sušeného mléka může dýchacích cestách ještě menší, což způsobuje pískavý zvuk nebo občas, potíže s pohybem vzduch dovnitř a ven; Chraplavý křik a “štěkat” kašel: Ucpání v hrtanu (průdušnice), často kvůli hlenu, dělá chraplavý křik a “štěkající” kašel. To může být příznakem záď, infekce hrtanu, průdušnice a průdušek; Vysoký, pískací zvuk: Called stridor nebo laryngomalacií, to je zvuk velmi malé děti, aby při dýchání Je to horší, když dítě leží na jeho nebo její záda.. To je způsobeno nadměrnou tkáně kolem hrtanu a je obvykle neškodný. To typicky prochází v době, kdy dítě dosáhne věku 2; Hluboká kašel: Zablokování ve velkých průdušek (rozdělení průdušnice, které vedou do plic) činí hluboký kašel; Pískání zvuku (sípání): ucpání bronchiolů (malých dýchacích cest, které pocházejí z průdušek) činí pískavý zvuk, když dítě vydechuje (stejně jako v bronchiolitidě nebo astma později); Rychle, ztížené dýchání: Kapalná v nejmenších dýchacích cestách (dále jen “sklípků”) způsobuje zápal plic, infekce kvůli viru nebo bakterie. Zápal plic způsobuje rychlý, obtížné dýchání, občas cyanóza, přetrvávající kašel a crackly zvuky ( “šelesty”) Když poslouchanou se stetoskopem.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro