pozdní noční občerstvení

Michael W. Smith, M; září 01, 2007

Otázka: Je pravda, že jíst pozdě v noci může udělat přibývají na váze? Bylo mi řečeno, aby se zabránilo snacking po 8 hod, protože co jsem jedl se obrátit přímo na tuk.

A: “To je mýtus,” říká Barbara Rolls, PhD, profesor výživy na Penn State University a autorem knihy The Volumetrics stravovací plán. “Ve velkém průzkumu 1800 mnoho lidí na světě, nebyl zjištěn žádný vztah mezi rozsahem večerní přejídání a změny hmotnosti po dobu 10 let.

V jiné studii, říká, ženy s nadváhou, kteří jedli 70% svých kalorií buď před polednem nebo po 7:30 večer neměl rozdíl v jejich množství tělesného tuku. Takže tento pojem, který překvapivý počet lidí, kteří se domnívají, že je snadné hubnutí opravu, je FALSE. Nemusíte dát zámek na lednici jen proto, že slunce zapadlo.

Spíše než sledovat hodiny, soustředit se na výběr potravin. “To je to, co jíte, ne když budete jíst,” říká Rolls. Jediná výjimka: Je tu dost silný konsenzus, že byste neměli vynechat snídani, když se snaží zhubnout – nebo nikdy, opravdu.

Naplňte svou nabídku s tím, co Rolls nazývá “low-kalorie husté” potraviny, jako je ovoce, zelenina, polévky, a jiné volby, které balí minimum kalorií za kousnutí.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …