Pozdní účinky léčby rakoviny dětství (pdqто): Léčba [] -O toto shrnutí PDQ

Účelem tohoto shrnutí

Toto doplňkové a alternativní medicíny (CAM) souhrnné informace poskytuje přehled o využití chrupavky jako pro léčbu lidí s rakovinou. Souhrn obsahuje stručnou historii výzkumu chrupavky, výsledky klinických studií a možných vedlejších účinků užívání chrupavky; Tento přehled obsahuje následující klíč informatio; Skotu (kráva) chrupavky a žraločí chrupavka byly studovány jako léčby lidí s rakovinou a dalšími zdravotními potížemi po dobu více než 30 let ….

Recenzenti a aktualizace

Tento přehled je pravidelně přezkoumávána av případě potřeby aktualizován redakční radou PDQ pediatrický postup, který je redakčně nezávislá na National Cancer Institute (). Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje politické prohlášení, nebo o National Institutes of Health (NIH).

Členové rady prohlédnout nedávno publikovaných článků každý měsíc určit, zda článek by měl

Změny souhrny jsou provedeny na základě dohody procesu, ve kterém členové představenstva vyhodnotit sílu důkazů v publikovaných článků a zjistit, jak by měl být tento článek v souhrnu.

Olověné recenzenti za pozdní účinky léčby rakoviny u dětí jsou

Jakékoliv připomínky nebo dotazy týkající se souhrnu obsahu by měl být předložen Cancer.gov prostřednictvím webových stránek své kontaktní formulář. Nekontaktovali jednotlivé členy představenstva s dotazy nebo připomínky k shrnutí. Členové správní rady nebude reagovat na jednotlivé dotazy.

Úrovně důkazu

Některé z referenčních citací v tomto souhrnu jsou doprovázeny level-of-důkazů označení. Tato označení jsou určeny k pomoci čtenářům posoudit sílu důkazů podporujících používání konkrétních zásahů či přístupy. Redakce PDQ Pediatric Léčba využívá formální důkazy hodnotící systém ve vývoji svých level-of-důkaz označení.

Oprávnění používat tento souhrn

PDQ je registrovaná ochranná známka. I když se obsah dokumentů PDQ může být libovolně použity jako text, není možné, pokud je uveden v celém rozsahu a je pravidelně aktualizován identifikován jako PDQ Souhrnné informace rakoviny. Nicméně, autor by bylo povoleno napsat větu, například ” ‘s PDQ informační rakovina souhrnu o prevenci rakoviny prsu uvádí rizika stručně: [patří výňatek ze shrnutí].”