Slaměnka: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Společný keřovité Everlasting, Věčný Flower, Gnaphale des Sables, Zlatovláska, Helichrysum arenarium, Herbe kari, Slaměnka des Dunes, Slaměnka des Sables, Perlière des Sables, Pluma de Príncipe, Siempreviva del Monte, žlutá ctnostná W ..; Viz Všechny názvy společný keřovité věčný, věčný květina, Gnaphale des Sables, Zlatovláska, Helichrysum arenarium, HERBE kari, Slaměnka des Dunes, Slaměnka des Sables, Perlière des Sables, Pluma de Príncipe, Siempreviva del Monte, žlutá cudná Weed; Anonymní

Slaměnka je rostlina. Sušený květ se používá k výrobě léku; Lidé berou smil při onemocnění jater a žlučníku, žlučových kamenů včetně doprovodných s křečemi. To je také používá k léčbě žaludeční nevolnosti (dyspepsie), ztráta chuti k jídlu, a zadržování tekutin, stimulovat tok žluči a bojovat zárodky; Dávejte pozor, neplést s smil písečný věčné (Helichrysum angustifolium), nebo s nesmrtelnou (Asclepias Asperula).

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak Slaměnka mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; Žlučové kameny a další problémy žlučníku; jaterní poruchy; Podrážděný žaludek (dyspepsie); Ztráta chuti k jídlu; Stimulaci toku žluči; Boj proti bakterie; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost slaměnky pro tyto účely.

Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli Slaměnka je bezpečný; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití slaměnky během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání; Žlučové kameny: Slaměnka může způsobit koliku (žaludeční křeče) u lidí s žlučových kamenů; Blokovaný žlučových cest: Nepoužívejte smil, pokud máte zablokovaný žlučovod, protože smil by mohly stimulovat tok žluči; Alergie na ambrózie, sedmikrásky, a příbuzné rostliny: Slaměnka může vyvolat alergickou reakci u lidí, kteří jsou citliví na rostliny čeledi Asteraceae / Compositae. Členové této rodiny patří ambrózie, chryzantémy, měsíčky, sedmikrásky, a mnoho dalších. Pokud trpíte alergiemi, ujistěte se, poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče před přijetím smil.

V současné době nemáme žádnou informaci o Slaměnka interakce

Příslušná dávka slaměnky závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro smil. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Leung AY, Foster S. Encyclopedia of Common přírodních ingrediencí používaných v potravinách, léčiv a kosmetiky. 2nd ed. New York, NY: John Wiley & Sons, 1996.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese