Spalniček a virus zarděnek vakcíny živé Intramuskulární, Vstřikování

Terapeutické třída: Vaccine

Používá pro spalničky a zarděnky viru živou vakcínou

Spalničky (také známý jako kašel, spalničky tvrdé spalničky, Morbilliho, červené spalničky, rubeola, a 10-denní spalniček) je infekce, která se snadno přenáší z jedné osoby na druhou. Infekce spalničkám může způsobit vážné problémy, jako je zápal plic, ušní infekce, sinus problémy, křeče (záchvaty), poškození mozku, a možná i smrt. Riziko závažných komplikací a úmrtí je vyšší u dospělých a dětí než u dětí a dospívajících.

Zarděnky (také známý jako zarděnky) je závažná infekce, která způsobuje potraty, mrtvě narozených nebo vrozené vady nenarozeného dítěte, kdy těhotné ženy dostat nemoc.

Zatímco očkování proti spalničkám a zarděnkám se doporučuje pro všechny osoby ve věku 12 měsíců a starším, je zvláště důležité pro ženy v plodném věku a osob, které cestují mimo USA

V případě spalniček a zarděnkám je třeba věnovat dítěti, dítě by mělo být alespoň 12 měsíců věku. To je se ujistit, že vakcína proti spalničkám, je účinná. V mladší dítě, protilátky od matky může zabránit vakcínu pracovat.

Tato vakcína by měla být podávána pouze nebo pod dohledem lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka.

Při rozhodování o použití vakcíny, rizika užívání vakcíny musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. U této vakcíny, doplňuje je třeba zvážit

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na spalničkám a zarděnkám živým virem nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Před použitím spalničky a zarděnky virus živou vakcínou

Použití této vakcíny se nedoporučuje pro děti mladší než 12 měsíců, pokud je riziko infekce spalniček je vysoká. Čeká, až děti alespoň 12 měsíců věku, je důležité, protože protilátky, které se dostávají děti od svých matek před narozením, může interferovat s účinností vakcíny. Kromě toho mohou existovat zvláštní důvody, proč děti ve věku od 6 měsíců do 12 měsíců věku může také vyžadovat očkování proti spalničkám.

Studie u žen naznačují, že tento lék představuje minimální riziko pro kojence při použití během kojení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Pokud přijímáte tuto vakcínu, je obzvláště důležité, aby váš lékař vědět, zda užíváte některý z níže uvedených léčiv. Následující interakce byly vybrány na základě jejich potenciální význam a nejsou nutně all-inclusive.

Očkování se některý z těchto léků se obvykle nedoporučuje, ale může být v některých případech. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Příjem tuto vakcínu s některým z následujících léků může způsobit zvýšené riziko některých nežádoucích účinků, ale za použití obou léků může být nejlepší léčbu pro vás. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na použití této vakcíny. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Dávka spalniček a zarděnek živým virem vakcíny se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky vakcíny spalniček a virus zarděnek živými. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Nenechte otěhotnění po dobu 3 měsíců po obdržení spalničkám a zarděnkám bez předchozí porady s lékařem. Tam může být šance, že tato vakcína může způsobit vrozené vady.

Informujte svého lékaře, že jste obdrželi tuto vakcínu

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Poraďte se se svým lékařem co nejdříve, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Výše uvedené nežádoucí účinky (zejména bolesti nebo bolesti v kloubech) jsou pravděpodobnější u dospělých, zejména žen.

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Správné použití spalničky a zarděnky viru živou vakcínou

Dostupnost přerušeny ukončen

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Zarděnky profylaxe ProQuad, vakcína proti viru spalniček / virus příušnic vakcína vakcína / virus zarděnek, Meruvax II, M-M-R II

Spalničky profylaxe ProQuad, vakcína proti viru spalniček / virus příušnic vakcína vakcína / virus zarděnek, Attenuvax, M-M-R II

 nebo jít připojit k virem spalniček z vakcíny / zarděnkám podpory Vakcína proti skupině viru spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.

Bezpečnostní opatření při použití proti spalničkám a zarděnkám, s živým virem

spalničkám a zarděnkám živým virem Nežádoucí účinky

virus spalniček vakcíny Vakcína / virus zarděnek