spalničky a zarděnky Vakcína proti viru živě (intramuskulárně injekce trasy) popis a obchodní značky

Kanadský Značka

Spalničky a zarděnky virus vakcína živá je aktivní imunizační činidlo používá k zabránění infekce způsobené viry proti spalničkám a zarděnkám viry. Funguje tak, že způsobí vaše tělo produkovat svoji vlastní ochranu (protilátky) proti virům.

Spalničky (také známý jako kašel, spalničky tvrdé spalničky, Morbilliho, červené spalničky, rubeola, a 10-denní spalniček) je infekce, která se snadno přenáší z jedné osoby na druhou. Infekce spalničkám může způsobit vážné problémy, jako je zápal plic, ušní infekce, sinus problémy, křeče (záchvaty), poškození mozku, a možná i smrt. Riziko závažných komplikací a úmrtí je vyšší u dospělých a dětí než u dětí a dospívajících.

Zarděnky (také známý jako zarděnky) je závažná infekce, která způsobuje potraty, mrtvě narozených nebo vrozené vady nenarozeného dítěte, kdy těhotné ženy dostat nemoc.

Zatímco očkování proti spalničkám a zarděnkám se doporučuje pro všechny osoby ve věku 12 měsíců a starším, je zvláště důležité pro ženy v plodném věku a osob, které cestují mimo USA

Injikovatelný, prášek pro přípravu roztoku

V případě spalniček a zarděnkám je třeba věnovat dítěti, dítě by mělo být alespoň 12 měsíců věku. To je se ujistit, že vakcína proti spalničkám, je účinná. V mladší dítě, protilátky od matky může zabránit vakcínu pracovat.

Tato vakcína by měla být podávána pouze nebo pod dohledem lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka.

Tento produkt je k dispozici v následujících lékových formách