švihadlo cvičení: intenzivní, cenově dostupné a snadno

Pokud jste zvedl švihadlo od svých školních dnů, jste na překvapení. Skákání přes švihadlo sbalí stejnou intenzitu jako běh 8 minut mil nebo 20 mil za hodinu na kole.

Tam je důvod, proč Rihanna přísahá její švihadlo – 10 minut kývání, že lano může spálit asi 140 kalorií!

Většina “švihadlo cvičení” jsou asi 10 až 20 minut, a dokonce ani nemusí být schopen vydržet tak dlouho na prvním místě. Které mohou nezní jako moc, ale v době, kdy budete hotovi, budete věřící.

Vzhledem k tomu, skákání přes švihadlo vám takový intenzivní trénink v tak krátkém čase, a potřebuje tak málo zařízení, je snadné s ním pracovat do nabitý program a brát na silnici s vámi, když budete cestovat.

Může to vypadat jako dětské hřiště hru, ale skákání přes švihadlo rychle tlačit tepovou frekvenci na vysoké úrovni.

Jádro: Ano. Udržení správné držení těla při skákání zpochybňují své jádro.

Arms: Ano. Vy nejste zvedání závaží, ale neustálé lano houpající napadá své zbraně. Jedná se zejména pracuje svaly na rukou, zápěstí a loktů.

Nohy: Ano. Skákání přes švihadlo je vynikající způsob, jak postavit nohou sílu a moc.

Glutes: Ano. Kdykoli budete skákat, používáte své hýždě!

Hřbet: Ano. Můžete použít vaše zádové svaly udržet stabilní pozici pro skákání.

Flexibilita: Ano. Kombinací různých horní a dolní pohyby těla, skákání přes švihadlo zlepšuje flexibilitu.

Aerobic: Rozhodně! Vaše tepová frekvence bude stoupat s tímto.

Síla: Ano. Skákání přes švihadlo je zvláště dobré pro sílu dolní části těla, ale také zpochybňuje ruce.

Sport: Ne.

Low-Impact: Ne skákání přes švihadlo klade důraz na klouby na nohou.

Cena: skákání přes švihadlo je o nejlevnější tréninku kolem. Můžete si koupit dobrý švihadlo za $ 15 nebo méně.

Dobré pro začátečníky? Naprosto dokonalé! Můžete dokonce “stín skok” – dělat pohyby skákání přes švihadlo bez skutečného lana. Jak jste si zlepšit, si můžete vyzvednout tempo, kreativní a vyzkoušet nové skokové pohyby, jako je lyžař skok a přední crossover skoku.

Venku: Ano. Snažte se vyhnout skákání přes švihadlo na tvrdém povrchu, jako je beton. Místo toho si vybrat travnatý prostor, nebo dát dolů cvičební podložku.

Doma: Rozhodně! Potřebujete k tomu jen několik stop clearance kolem sebe a nad hlavou.

požadované vybavení? Vše, co potřebujete, je lano a pár pohodlných bot! Rada pro cvičení doporučuje lehké lano s pěnovou rukojetí, takže to nebude klouzat, když pot začíná teče.

Skákání přes švihadlo je skvělý způsob, jak se dostat do kontaktu se svým vnitřním dítětem a zároveň posílit své srdce a svalů. Je snadné dělat, lze provést kdekoli, a nepotřebujete drahé vybavení nebo tělocvična poplatky. Je to skvělé pro kardio a pracuje všechny hlavní svalové skupiny. Dokonce i vaše jádro bude cítit výzvu. Nejlepší ze všeho je, můžete přizpůsobit intenzitu tréninku podle svých potřeb.

Použijte ji jako doplněk k svých ostatních fitness plány, takže nemusíte nudit. To může být také skvělý doplněk pro cestování nebo deštivé dny.

Jste-li někoho, kdo má rád pracuje se s ostatními lidmi, pak se nedívejte se na skákání přes švihadlo jako hlavní tréninku, pokud chcete hrát nějaké “double-holandská” se svými přáteli.

Poraďte se se svým lékařem před zahájením této nebo jakékoliv jiné fitness rutiny, pokud nejsou aktivní hned, nebo máte nějaké zdravotní problémy. Pokud jste náchylní k nohy nebo kotníku problémy, buďte opatrní.

Je to dobré pro mě, jestli se máte zdravotní stav?

Skákání přes švihadlo je skvělý způsob, jak spálit kalorie a budovat svalovou hmotu. Pokud máte cukrovku, může dokonce pomoci kontrolovat hladinu cukru v krvi, jak zbavit těch kil. Pokud váš cholesterol nebo krevní tlak je trochu příliš vysoká, můžete skočit si cestu k lepším číslům.

Dokonce i když už máte onemocnění srdce, měli byste být schopni používat skákání přes švihadlo jako součást svého fitness plán. Ale poraďte se se svým lékařem nejprve zjistit, jak intenzivní váš trénink by měl být.

Skákání přes švihadlo je high-dopad cvičení, které skutečně zdůrazňuje, záda, kyčle, kolena, kotníky a nohy. Takže vyhnout skákání přes švihadlo, pokud máte artritidu nebo bolest v těchto oblastech.

Je to také není dobré pro vás, pokud máte cukrovku zranění-příbuzné nervů, protože to dělá více pravděpodobné, že zraní.

Pokud jste těhotná a byly skákání přes švihadlo, můžete pravděpodobně pokračovat na chvíli tak dlouho, dokud nemáte žádné problémy s těhotenstvím. Ale jak vaše břicho roste, budete muset najít činnost, která klade menší důraz na bocích, kolena, kotníky a nohy.

ZDROJE

Rada na cvičení: “skákání přes švihadlo: nejen pro děti Anymore”, “Práce se jako Rihanna a Naučte se Fit cvičení do vašich rušné dny.

Stewart, B. a Warner, J. Konečný švihadlo tréninky, Ulysses Press, červenec 2012.

Lee, B. Švihadlo trénink, 2. vydání, Human Kinetics, červen 2010.

Cook, G. atletické tělo v rovnováze, Human Kinetics, květen 2003.

USA tenisová asociace: “skákání přes švihadlo.”

University of Rochester Medical Center: “skákání přes švihadlo: a. Kid Oblíbený s dospělý Benefits”

Running Association: “skákání přes švihadlo: Family Fitness snadno a rychle.”

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …