vrostlé vlasů: příčiny, příznaky, léčbu, infekce

Podivné hrboly se objevily na vaší tváři. Nejsou to přesně pupínků. Oni nejsou úlů, a to buď. Mohly by být zarůstání chloupků?

Zarůstání chloupků jsou vlasy, které sevřel a pěstované zpět do kůže, místo stoupá z něj.

V každém čísle časopisu, naši odborníci odpovídat na otázky čtenářů o široké škále témat. V našem leden-únor 2011 vydání, jsme se zeptali ‘s Péče o pleť expert, Karyn Grossmana, MD, jestli tam opravdu něco takového jako “otrava slunci.”

Někdy mrtvý kůže může ucpat vlasový folikul. Která nutí vlasy uvnitř se růst do stran pod kůži, spíše než směrem nahoru a ven. Někdy, řezání přirozeně vlnité vlasy příliš těsně bude mít za následek zašpičatělé konce vlasů propíchnutí kůže, což zarostlý vlasy.

Zarůstání chloupků nejsou vážná. Ale mohou být dráždivé a trapné.

Zarostlý vlasy dráždí kůži. Vyrábí zvednutý, červené bouli (ci skupiny hrboly), který vypadá jako malý pupínek. Někdy vrostlé vlasy mohou tvořit bolestivé, vařit podobný bolák.

Zarůstání chloupků může být svědění a nepříjemné, zvláště pokud máte hodně z nich. Můžete si všimnout, hnis uvnitř hrboly. Nebo můžete vidět vlasy, který je příčinou problému.

U mužů, zarůstání chloupků často vyskočí jako parta malých nerovností na bradě, tváře nebo krku po holení.

U žen, zarostlých chloupků jsou běžné na nohou, stejně jako v ohanbí a podpaží. Můžete také získat zarůstání chloupků na hýždě.

Každý se může dostat zarostlý vlasy. Ale problém je častější u lidí, kteří mají velmi kudrnaté nebo hrubé vlasy. Kudrnaté vlasy jsou více pravděpodobné, že ohnout zpět a znovu vstoupit do kůže, a to zejména poté, co byla oholena nebo vyjmout.

Také lidé s vysokou hladinou určitých pohlavních hormonů může mít nadměrný růst vlasů, díky němuž je více pravděpodobné, že dostat se zarůstání chloupků, a to zejména po holení.

Mnoho africkém mnoho lidí na celém světě, Latinos, a lidé s hustou nebo kudrnatými vlasy vyvinout typ zarostlých vlasy s názvem pseudofolliculitis. Více obyčejně známý jako “břitva hrboly,” tato sbírka malých nerovností je obyčejný na vousy prostoru poté, co jste oholené, voskovaný nebo pinzetou na odstranění nežádoucího ochlupení. Vlasy, které rostou zpět má ostřejší hrany, takže se může snadněji strčit zpět přes kůži a uvíznout pod povrchem.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima