železo kuchař kocour Cora má novou kuchařskou show,

Profesionální kuchař Cat Cora je síla, kterou je třeba počítat. Jediná žena, k dnešnímu dni, na jídlo Network Iron Chef America, ona je také šéfkuchař časopisu Bon Appetit, publikované knihy autor a zakladatel kuchařů pro lidstvo, což přináší kulinářské odborníky a pedagogy společně s USA a globální organizace pro zajištění nutričního vzdělání a humanitární pomoc do zemí po celém světě. Mluvila k časopisu o tom, jak ona zůstane zdravá a vyvážená s ní vysoké zatížení životního stylu (jsme zmínit, že má čtyři mladé chlapce?) Stejně jako její napojení na Julia Child, její nová cooking show, proč jsou velkokuchyních stále považovány za mužské území, a jak se vyučuje aspirující žena kuchaři se s tím vypořádat.

Vaše nová kuchařka, Cat Cora je klasika s kroucením, vyjde příští měsíc. Jak si vzít klasickou mísu a ještě překvapit?

Mým cílem je, aby high-end jídla a aby byly lehčí, zdravější, snazší a přístupnější. Například namísto Hovězí Wellington, nabízím kuřecí Wellington udělaný z listového těsta si můžete koupit v obchodě s potravinami.

Jste, k dnešnímu dni, jediná žena Iron Chef. Proč myslíš, že kuchyně – no, ty komerčních, tak jako tak – stále tak dominují muži?

Když jdu kolem mluví k mladým ženám, které jsou aspirující kuchaři, říkám jim, že je třeba věřit více v sobě. Síla pánské je v marketingu sebe a poklepal se na bac; ženy jsou skromnější a rezervovaný o tom. Existuje tolik neuvěřitelných žena kuchaři tam, velicí. Nikdo neví o tom. Moje síla je stále tam venku, byla na sebe pyšná, nebát se sám trh.

Jak se připravit na vyčerpávající hodiny vaření na Food Network je Iron Chef Ameriky?

I dostat do tréninku předem. Musím být čerpána a pod napětím. Líbí se mi opravdu dobře před opřel noc. Pak jsem psychicky zóny ven a zaměřit se na nápady v mé hlavě. Dokonce i když nevím tajnou přísadu, dokud jsem se tam dostat, moje strategie je vědět, co nejvíce to půjde o kuchyni prostřednictvím výzkumu. Takže pokud vím, že to bude marocké jídlo budu výzkum veškeré koření a techniky předem. Poté, co jsem v kuchyni jen jsem ji rovněž použít, a dostat se do pásma.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky