žijící low-carb dieta recenzi: jak to funguje

Kuchařka redaktor a spisovatel Fran McCullough zápasil po mnoho let, jak zhubnout, a ona sdílela její řešení: low-carb dietu.

Ve své knize Living low-carb, McCullough shrnuje low-carb dieta plány, od Atkinse do Paleo, a vysvětluje, jak každý může pomoci zhubnout. Ona také obsahuje sbírku receptů, aby se low-carb žijící jednodušší.

Které vám pomohou vyhnout typické diety nástrahám, kniha obsahuje návody pro cestování a tipy, aby se týdenní nakupování jednodušší. Najdete zde také úspěchy z jiných low-carb dietu.

Chcete-li jít low-carb, McCullough navrhuje Tím

Následující McCullough jeho recepty a návrhy, bude snazší se držet low-carb způsob stravování, ale budete ještě muset počítat sacharidů a bílkovin.

Omezení: Pokud nechcete vzdát každý plátek bílého toastu nebo pečené brambory, budete bojovat s tímto přístupem. McCullough připouští, že to není pro každého. Každý, kdo s poškozením ledvin by neměli dělat tuto dietu, protože jíst příliš mnoho bílkovin může přepracování ledviny.

Vaření a shoppin; Obývací Low-Carb má tipy, které vám pomohou orientovat se v obchodech a supermarketech 175 receptů pro plánování jídla.

Balené potraviny nebo jídla: Ne

In-person jednání: No.

Cvičení: Doporučená.

Vegetariáni a vegani: Strava je už omezující, takže vegetariány a především vegani, budou muset snažit najít dostatek jídla k jídlu.

Bezlepková: Chystáte low-carb není nutně stejné jako jít bezlepkové. Budete muset číst údaje na potravinách hledat možné zdroje lepku.

Cena: Žádný rozdíl od svého jídla.

Podpora: Děláte tuto dietu na vlastní pěst.

Funguje to?

Ano, a to jak low-carb a nízkotučné diety bylo prokázáno, že je účinný při hubnutí.

Studie ukázaly, že diety, které mají vyšší obsah bílkovin může cítit plnější.

Je to dobré pro určité podmínky?

To může pracovat pro kohokoliv, ale pokud máte vysoký krevní tlak nebo cukrovku, zeptejte se svého lékaře, jak dobře jsou vaše ledviny pracují. Dieta, která má vysoký obsah bílkovin může být nebezpečné pro vás.

Také se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte diuretika ( “močopudné léky”). Jakýkoliv vysoce diety mohou vést ke zvýšení ketony nebo ketózy a dobře známé vedlejší účinek, zápach z úst. To může také podnítit vzplanutí-up dny.

Tato dieta vám pomůže zhubnout, ale to není komplexní přístup k regulaci tělesné hmotnosti. Stejně jako u jiných restriktivní diety, pokud se rozhodnete tento přístup by měl být používán pouze krátkodobě se svým lékařem, je v pořádku. Chcete-li udržet váhu off, je také nutné provést další změny životního stylu.

Výhodou tohoto přístupu je, že je jednoduché. Ale jako každý dietu, může být náročnější, pokud žijete s lidmi, kteří nejsou na stejném plánu.

ZDROJE

FranMcCullough: “Žít s nízkým obsahem karbohydrátů.”

Nordmann, A. Archives of Internal Medicine, únor 2006.

McCullough, F. Living Low Carb: Kompletní průvodce k dlouhodobému low-carb diety, Hachette Digital, 2008.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …